Author Topic: Gran Turismo 6  (Read 1310 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

josipgotovina 12

• CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 2017
  • PSN ID: josipgotovina
  • "Live Free or Die Hard"

hrco57 5

• CROPES-ovac od 2012
  • Naj PES: 2013
Re: Gran Turismo 6
« Reply #1 on: May 16, 2013, 11:00:54 »
ima li koji gran turismo za pc?

.danijel. 11

• *
  • CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 2013
  • PSN ID: danijel26 & Rogla_HR
  • PES doktor
« Reply #2 on: May 16, 2013, 11:34:04 »
Ne, to je PlayStation ekskluziva.

josipgotovina 12

• CROPES-ovac od 2009
« Reply #3 on: May 16, 2013, 12:52:38 »
jedina stvar zbog koje mi dojde da uzmem ps3 ahhah ;) xD

Komarac 9

• CROPES-ovac od 2007
  • PSN ID: oddFellow-_-
  • ex KOM
« Reply #4 on: May 20, 2013, 22:37:24 »
Ma ne vrijedi. Ja sam volio GT, ali kad sam vidio GT5 zapitao sam se zašto je i dalje jedna od najprodavanijih igrica za ps. Ne da ne valja igra. Igra je jako dobra, ali većina toga je identična prijašnjoj igri. Mnoge staze nisu ni boju trave promjenile, a kamoli da ima nekih novih da se iznenadiš. Upgrejdanje auta je trebalo biti puno detaljnije, a zvukovi unutar menija, auta su identični. Vidjet ćemo kako će novi bit, ali ima trenutno više igara koje su došle/će doći da bi se kupio ps3

Cuky 45

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 2015
  • d'oh!!
« Reply #5 on: May 20, 2013, 23:18:34 »
kod GT5 je po meni prvi fail bio taj što su samo premium auti (mislim da su ih tako bili nazvali) bili novi modeli koji su imali i pogled iz kokpita, dok su ostali bili modeli samo kopirani iz GT4. Grafika je kod GT5 jedino što ga je uzdizalo iznad brojnih simulacija vožnji, no sad već i GT6 kaska za naslovima kao što su pCARS ili Asetto Corsa koji bi u toku ove godine trebali ugledati svijetlo dana.

S druge strane, GT se može pohvaliti velikim brojem auta, ali jednom kad AC izađe neće ni tu dugo ostati nedodirljiv jer su momci iz Kunos Simulazioni koji razvijaju AC isti razvijali da bi bila jednostavno modabilna, a moderima koji imaju problema čak i preko Skype-a osobno pomažu.

Uglavnom, kad bi mi netko dao novac da biram želim li kupiti PS3 ili PS4 te original GT6 ili novo PC računalo i originalni Asetto Corsa definitivno bih izabrao ovo drugo. GT živi samo na staroj slavi.

josipgotovina 12

• CROPES-ovac od 2009
« Reply #6 on: May 24, 2013, 22:38:39 »
Sony pojasnio zašto Gran Turismo 6 stiže na PS3 umjesto na PS4

Unatoč tome što krajem godine u prodaju stiže PlayStation 4, Sony novi nastavak svoje najprodavanije franšize isporučuje na PlayStationu 3. Konačno smo dobili službeno pojašnjenje te odluke.

“Imali ste GT1 i GT2 na PlayStationu, GT3 i GT4 na PlayStationu 2, zatim je tu GT5 na PlayStationu 3 i prazan prostor još do njega”, riječi su s kojima je Jim Ryan, čelnik europske podružnice PlayStationa, započeo svoj osvrt novinaru PlayStation Bloga na pitanje oko (ne)dolaska novog nastavka Gran Turismo serijala na PlayStation (4) 3.

“Razlika između prvog i drugog Gran Turisma je nevjerojatna, no obje igre su na istoj platformi. Kada stigne GT6, apsolutno smo uvjereni da ćete vidjet velik korak naprijed u odnosu na GT5”, siguran je bio Ryan, istaknuvši pritom kako PS3 trenutno ima bazu od 70 milijuna igrača, što jasno upućuje na to kako je riječ o logičnoj poslovnoj odluci.

Kreator ovog trkaćeg serijala, Kazunori Yamauchi, istaknuo je kako imaju u vidu PS4 inačicu Gran Turisma, no za njega je najbolji scenarij šestom nastavku pružiti adekvatnu podršku, a zatim za PlayStation 4 pripremiti Gran Turismo 7. Rečeno ima smisla, budući da se PlayStation 4 i PlayStation 3 uvelike razlikuju u svojoj arhitekturi te bi portanje igre bilo značajno trošenje resursa koji se mogu iskoristiti za podršku Gran Turisma 6.

Kako god, potencijalni kupci PlayStationa 4 ne moraju biti razočarani - za početak životnog ciklusa next-gen konzole tu će biti Drive Club, a kasnije tko zna - ako u konačnici ne bude PS4 inačice nadolazećeg GT-a, sedma igra u serijalu sigurno će dobiti punu PS4 pažnju.

IZVOR: HCL.hr

josipgotovina 12

• CROPES-ovac od 2009
« Reply #7 on: June 12, 2013, 16:26:56 »

majls 4

• CROPES-ovac od 2013
  • Naj PES: 2014
« Reply #8 on: September 24, 2013, 14:06:49 »
kod GT5 je po meni prvi fail bio taj što su samo premium auti (mislim da su ih tako bili nazvali) bili novi modeli koji su imali i pogled iz kokpita, dok su ostali bili modeli samo kopirani iz GT4. Grafika je kod GT5 jedino što ga je uzdizalo iznad brojnih simulacija vožnji, no sad već i GT6 kaska za naslovima kao što su pCARS ili Asetto Corsa koji bi u toku ove godine trebali ugledati svijetlo dana.

S druge strane, GT se može pohvaliti velikim brojem auta, ali jednom kad AC izađe neće ni tu dugo ostati nedodirljiv jer su momci iz Kunos Simulazioni koji razvijaju AC isti razvijali da bi bila jednostavno modabilna, a moderima koji imaju problema čak i preko Skype-a osobno pomažu.

Uglavnom, kad bi mi netko dao novac da biram želim li kupiti PS3 ili PS4 te original GT6 ili novo PC računalo i originalni Asetto Corsa definitivno bih izabrao ovo drugo. GT živi samo na staroj slavi.

GT serijal mi nije "jedini" razlog za kupovinu konzole, ali je sigurno najvažniji. Poslušat ću te i pričekat AC, iako im ovo sa demom koji se zapravo plaća nije trebalo.

Za AC sam čuja prije, ali mu nisam dava neku važnost. Ako bude neka muljaža, kupim PS3.