Author Topic: PES Yugoslavia Patch v1.0 by Yuga Edit Team  (Read 6089 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Maxinho 5

• CROPES-ovac od 2012
  • ♥ Crvena zvezda ♥
Re: PES Yugoslavia Patch v1.0 by Yuga Edit Team
« Reply #15 on: January 08, 2013, 17:54:26 »
Izvini, ali dogovor u timu je da se ne daju linkovi delova patcha. Jedino da skines i probas patch. :party2:

marko45 5

• CROPES-ovac od 2012
  • Naj PES: 2008
« Reply #16 on: January 08, 2013, 18:32:09 »
Ne želim ga isprobavat jer već vidim  kakav je.Cijenim trud ali rađe su sačekat hnl patch od cropesa nego skidat tu da izvineš ''sprdačinu''

sola 7

• CROPES-ovac od 2010
  • Naj PES: 3
« Reply #17 on: January 09, 2013, 02:58:02 »
evo ja san napokon instalira patch i svatija da san potratija oo dana na pi*driju....patch be radi, igra se crasha svaki put kad iden namistit postavu....mogli ste to testirat, druga stvar; u uputama piše da se instalira u folder di i pes, meni je proradilo tek kad san ga maka iz foldera di je pes....ideja pa čak i provedba nekih stvari je za 5 al sve skupa nije nešto

Cuky 45

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 2015
  • d'oh!!
« Reply #18 on: January 09, 2013, 14:03:19 »
ovo počinje prelaziti u naviku i tome ćemo stati na kraj sada, ovog trena. Ovo je već drugi patch sa naših prostora (prvi je bio BPB) za koji se piše da je sprdancija, pi*drija i slično. Ukoliko neznate normalnu kritiku napisati, radije ništa ne pišite jer će za takvo omalovažavanje ubuduće ići warn, a za ponavljače i tjedan-dva hlađenja.

Izrada patcha nije lagan posao, a s obzirom da je svako računalo i svaki korisnik drukčiji onda je to što nekome od prve ne radi patch teško krivica samih autora tog patcha. Umjesto da normalno napišete greške koje ste možda uočili i koje bi trebalo napisati vi omalovažavate njihov rad. Umjesto da ih potičete i da im pomognete, vi ih pljujete....

@marko45
kako možeš znati da je patch "sprdancija" ako ga nisi ni skinuo ni probao? Sprdancija je zato jer nedaju sami ArenaSport scoreboard?? Smiješno...
a ako ti je baš toliko stalo do samog scoreboarda, pričekaj da se objavi HNL patch jer nakon objave istog gotovo sigurno ćemo i neke njegove djelove objaviti kao zasebne downloade (SB, stadioni i sl.)

@sola
kako misliš da ti patch radi, tj. da se ne ruši ako si ga maknuo iz instalacije PES-a?? Pa on mora koristiti originalne .img datoteke koje se nalaze u img folderu da bi radio...logika nalaže da patch kojim patchiraš neku igru mora biti instaliran unutar istog instalacijskog foldera.

@maxinho
malo sam sredio izgled prvog posta jer su neki kodovi drukčiji kod nas nego oni koje si koristio, a i nemamo spoiler koda, pa da bude urednije. Također, morao sam izbrisati sve slike koje su postavljene na imageshack jer su linkovi bili na edit slika, kao npr. rotacija istih i zbog toga slike nije prikazivalo, a nije mi ih otvaralo ni kad bih link kopirao u url bar u pregledniku i pokušao ih otvoriti. Pa ako ti nije problem, pošalji mi sve slike koje su postavljene na imageshack na pm i onda ću ih ja ubaciti u 1. post
« Last Edit: January 09, 2013, 14:11:43 by Cuky »

Edi_Ri 7

• CROPES-ovac od 2011
  • Naj PES: 2013
« Reply #19 on: January 09, 2013, 14:13:23 »
Cuky je imas mozda listu timova? I hoce li raditi ako idem stavljat preko najnovije verzije?
« Last Edit: January 09, 2013, 14:33:14 by Edi_Ri »

Maxinho 5

• CROPES-ovac od 2012
  • ♥ Crvena zvezda ♥
« Reply #20 on: January 09, 2013, 15:17:25 »
Kao prvo, ti si mozda i jedina osoba kojoj ne radi ovaj pec, kao drugo, bas bih zeleo da vidim tvoj neki patch kako ce raditi i izgledati, kao trece. patch treba i mora biti u folderu u kome je instaliran PES, kako bi mogao ucitavati ostale img. datoteke.

Cuky, hvala na uredjivanju teme i podrsci, poslacu ti slike kasnije. :)

Edi_Ri jel te zanima lista timova hrvatskih ili inace?
Radi samo na 2.0 DLC. :)

Edi_Ri 7

• CROPES-ovac od 2011
« Reply #21 on: January 09, 2013, 15:28:06 »
Ma dovoljno mi je za znat dal je Rijeka u patchu

sola 7

• CROPES-ovac od 2010
  • Naj PES: 3
« Reply #22 on: January 09, 2013, 16:18:24 »
@cuky....dakle iman pes na X/pro.evo.soc.13/blablabla i sad instaliran tu patch i pokrenen ga i ne radi, imena kriva, jedino meni i grb rade.Instaliran ga u X/pesjuga i sve radi, imena točna, grbovi, stadion.ma sve.Eto to san tia reć.Prihvaćan upozorenje al ne znan koga san uvridia.  :cropesmile:

Kao prvo, ti si mozda i jedina osoba kojoj ne radi ovaj pec, kao drugo, bas bih zeleo da vidim tvoj neki patch kako ce raditi i izgledati, kao trece. patch treba i mora biti u folderu u kome je instaliran PES, kako bi mogao ucitavati ostale img. datoteke.

šta si se odma naljutia, reka san ti lipo, imate odličnu ideju, čak i provedba djela je odlična al ste dio zajebali. I da napravin najgori patch na svitu podnia bi kritike, nebi nikome sra jer je da kritiku.A to da svima valja ne znan odakle ti, kako bi riješia problem san gleda na dva tri mista i nisan vidija da je iko išta o pesu napisa, sve teme prazne.Uživaj pajdo  :kava:

eh, tek san sad vidija, dakle nisan mislia da je patch pi*drija nego da san potrošia po dana na pi*driju(na glup problem, nikako nisan mislia na patch)...sry ako se ko uvridia, očito me se nije dobro svatilo, a moga san se i bolje izrazit 
« Last Edit: January 09, 2013, 16:25:40 by sola »

Edi_Ri 7

• CROPES-ovac od 2011
« Reply #23 on: January 09, 2013, 17:18:50 »
Evo instaliro sve kako treba i kad idem pokrenut u kutu mi se vrti plavi krug i to je sve nejde dalje

Piky 7

• CROPES-ovac od 2011
« Reply #24 on: January 09, 2013, 21:17:53 »
Dečki svaka Vam čast u izradi patcha. Sada ću ga downloadirat i instalirat pa ću napisat što mislim. Probao BPB Patch i imam samo negativne kritike. No, ne želim o tome. I samo jedno pitanje: Nalaze li se Široki i Zrinjski u patchu?

Maxinho 5

• CROPES-ovac od 2012
  • ♥ Crvena zvezda ♥
« Reply #25 on: January 28, 2013, 17:47:55 »
Nadjeno resenje za sve one kojma patch nije radio ni sa DLC 2.0, to su, da pre instalacije ovog patcha instalirate PESEDIT 2.2 Patch ili, da pre instalacije ovog patcha:

-Izbrisete iz documents/konamija/pro evolution soccer(tu vam se nalazi save)sve to obrisete.
-Instalirate patch.
-Kad zavrsite sa instalacijom,iz dlc fajl dt0f prebacite u folder img gde ste instalirali pes yuga.
-Kad zavrsite ubacite fix,imate upustvo.
-Pokrenite selector sa run as.

FIX SKINUTI ODAVDE: http://www.mediafire.com/?vqdu617brhbyhse

Na bilo koji od ova dva nacina je mnogima patch poceo da radi bez problema. :party2: