Author Topic: Star Trek: Online  (Read 9720 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Cuky 46

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 2015
  • d'oh!!
Re: Star Trek: Online
« Reply #90 on: February 24, 2013, 12:24:28 »
novosti koje je donio patch od prije 3 dana
http://sto.perfectworld.com/news/?p=822901

Cuky 46

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • d'oh!!
« Reply #91 on: April 05, 2013, 19:26:18 »
Ako netko želi proslaviti obljetnicu prvog kontakta sa Vulkancima i uz to dobiti repliku (virtualnu naravno) prvog zemaljskog warp broda...

Također, ako igrate kao Klingonci danas se slavi njihov najveći praznik: Dan časti...više u tekstu ispod

First Contact Day and Day of Honor
“Live long and prosper.” – Solkar

“Thanks.” – Zefram Cochrane

April 5th sees the celebration of First Contact Day – a day so important to the formation and identity of the Federation that it has its own movie! Zefram Cochrane’s legendary warp flight opened the door to communication between Humans and Vulcans, and that uneasy alliance eventually created the diplomatic ties that brought Andorians and Tellarites to the table as well. Not long thereafter, the United Federation of Planets was born, and in the succeeding centuries, hundreds of other spacefaring species joined the idealism of that organization.

Star Trek Online celebrates First Contact Day with a special event running from 10AM PDT on April 5th to 10AM PDT on April 11th. During this event, you’ll be able to visit one of the Advanced Starship Design Bureau research facilities at Utopia Planitia, in orbit over Mars. While there, have a chat with some of the bridge officers of the Enterprise-F, which is home for a bit of testing and system recalibration. After you meet the crew, if you have not already during last year’s event, pick up your own replica of the Phoenix, humanity’s first warp-capable ship, as a deployable non-combat space craft. Once the event ends, the Enterprise will be warping off to new missions, so make sure you visit before she leaves.

First Contact Day takes place in the Vulcan sector of the Sirius Sector Block, at the entrance to the Sol system. Hail Commander Winters to accept the First Contact Day mission that will reward you with your Phoenix non-combat pet.

In addition to this Federation themed celebration, April 5th will also see the start of the Day of Honor holiday for the Klingon Empire! On the Day of Honor, Klingon warriors typically reflect on their actions of the previous year and determine whether or not they have been honorable. This year, however, is special year for all warriors of the Klingon Empire! The captain and senior staff of the I.K.S Bortasqu’ flagship will be inviting all warriors of the Empire onto their bridge in order to introduce the valiant crew. After you have met with the crew you will be able to pick up a Tritanium Rending Bat’leth as a gift.

The Day of Honor event takes place in the Omega Leonis sector block, at the Qo’noS system, from 10AM PDT on April 5th to 10AM PDT on April 11th. You can beam aboard the Bortasqu’ from the transporter room on Qo’noS or at the shipyard. Hail Commander K’Tek to accept the Day of Honor mission that will reward you with your Tritanium Rending Bat’leth.

plavi08 26

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 6
« Reply #92 on: April 05, 2013, 19:30:52 »
Ja nisam ST upalio već duuugo. Nema se vremena, jer kad upalim moram igrati 2-3h po 1h mi nema smisla.

Cuky 46

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • d'oh!!
Odg: Star Trek: Online
« Reply #93 on: April 05, 2013, 19:38:42 »
ja isto...čekam praznike :D

Dražen™ 10

• *
  • CROPES-ovac od 2010
« Reply #94 on: April 12, 2013, 23:35:06 »
Nakon instalacije win8,neće me logirati,mijenjao sam i pasword i opet ništa  :vojnik:

Dražen™ 10

• *
  • CROPES-ovac od 2010
« Reply #95 on: April 20, 2013, 20:06:28 »
Proradilo je logiranje,čudo  :D dobio sam novi cod,i sve mi je ostalo

Cuky 46

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • d'oh!!
« Reply #96 on: April 20, 2013, 20:47:32 »
odlično. Ja doduše nisam svoj STO palio već neko vrijeme jer nemam baš vremena, tj. imam ali sam ga odvojio za druge stvari...

btw, tko je teta u avataru? :D

Dražen™ 10

• *
  • CROPES-ovac od 2010
« Reply #97 on: April 20, 2013, 21:49:16 »
Vidiš,Pamela,članica ice crewa Pittsburgh Penguinsa :D

Cuky 46

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • d'oh!!
« Reply #98 on: June 07, 2013, 00:26:07 »
Kolege kapetani, ako još igrate da vam samo najavim da se ne iznenadite kad pokrenete igre. Naime, dočekat će vas update težak gotovo 6,5GB!!!!

O čemu se radi...radi se o tome da je Cryptic objavio ekspanziju koja se zove Legacy pack. Od novosti tu je naprednija kostumizacija menija i HUD-a, promjene u brzinama brodova (sada se jedino sa transwarp tehnologijom može brže od Warp10), dodane su i Warp jezgre u opremu brodova i sada o kvaliteti Warp jezgre ovisi koja je maksimalna brzina broda. Također, od sada je moguće krenuti igrati, osim kao član federacije ili klingonskog carstva, i kao član romulanskog carstva.

plavi08 26

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 6
« Reply #99 on: June 07, 2013, 19:57:44 »
Hahaha. Nema se sada vremena. Ali update nije problem. Još mjesec dana imam pristup 100 Mb mreži :D

Dražen™ 10

• *
  • CROPES-ovac od 2010
« Reply #100 on: June 07, 2013, 20:05:39 »
Ja sam deinstalirao,nemam više volje

PergerCRO 10

• CROPES-ovac od 2010
  • PSN ID: PergerCRO
« Reply #101 on: June 07, 2013, 20:38:07 »
Kolege kapetani, ako još igrate da vam samo najavim da se ne iznenadite kad pokrenete igre. Naime, dočekat će vas update težak gotovo 6,5GB!!!!

O čemu se radi...radi se o tome da je Cryptic objavio ekspanziju koja se zove Legacy pack. Od novosti tu je naprednija kostumizacija menija i HUD-a, promjene u brzinama brodova (sada se jedino sa transwarp tehnologijom može brže od Warp10), dodane su i Warp jezgre u opremu brodova i sada o kvaliteti Warp jezgre ovisi koja je maksimalna brzina broda. Također, od sada je moguće krenuti igrati, osim kao član federacije ili klingonskog carstva, i kao član romulanskog carstva.

Sve si dobro napisao osim sto se ekspanzija zove legacy of romulus, a legacy pack je onaj paket sto kozes kupiti di dobijes brodove, i jos neke iteme i misli. Da kosta 150 dolara ili tako nesto. Inace ja sam ga krenuo prosli tjedan. A sa federacijom sam skoro sve epizode prosao.... inace igra mi je fenomenalna jer obozavam star trek tematiku.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Cuky 46

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • d'oh!!
« Reply #102 on: November 04, 2015, 18:36:39 »
danas sam nakon više od godine dana skinuo igru, upalio i prijavio se na svoj account samo zato jer sam pročitao da je danas zadnji dan kad besplatno poklanjaju cijeli komplet uniformi + brod iz Enterprise serijala (onaj sa Archerom, T'pol i ostalom ekipom) povodom najave da 2017. sa emitiranjem kreće nova Star Trek serija. I totalno sam pogubljen u igri, sve je totalno drukčije nego kad sam zadnji puta igrao. Izbornik je drukčiji, HUD u igri izgleda drukčije, glavna baza na kojoj kupuješ brodove i opremu, opremaš sebe i brod i preuzimaš misije je potpuno novi model iznutra i treba ponovo naučiti gdje je što...ali eto, kad uhvatim vremena mogao bih se opet malo zaigrati

Cuky 46

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • d'oh!!
« Reply #103 on: November 07, 2015, 13:04:33 »
valjda su me htjeli natjerati da se zadržim duže uz igru i možda potrošim koji $ jer par dana nakon što sam se spojio i odigrao malo dođe mi mail sa jednokratnim kodom i ovim opisom:
Captain, we're outfitting you with the latest equipment to explore strange new worlds, to seek out new life and new civilizations, and to boldly go where no one has gone before.
Enjoy a top-of-the-line Tier 6 Pathfinder ship and a double XP Boost from all sources until level 60!
You will also receive a complete set of gear for yourself, your ships, and officers every ten levels. All of this, the ship, the XP, and the gear are available - for FREE - with the following code. Please remember that this code is bound to your account.

Ima nešto dobro u svemu tome :haha: