Author Topic: NFL American Football  (Read 8832 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

van Nistelrooy

Re: NFL American Football
« Reply #15 on: February 16, 2007, 14:41:15 »
birikin ti su lud. mening je bezveze? tip je jedan od najboljih qb u povijesti

VuXs

Re: NFL American Football
« Reply #16 on: February 16, 2007, 19:21:04 »
svatko ima pravo na svoje mišljenje...
btw tko je gledao pro bowl?

BUKI 11

  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2009
  • T' estimo Barça. Visca el Barça i Visca Catalunya!
Re: NFL American Football
« Reply #17 on: February 16, 2007, 19:44:32 »
ja sam gledo

Birkin

Re: NFL American Football
« Reply #18 on: February 16, 2007, 19:51:51 »
ma kakav manning,moze on imat kakvu god statistiku oce,al meni je on bezveze. daleko bolji su favre,montana,marino...
ja nisam gledal pro bowl ima ko snimljeno?

dubrava

Re: NFL American Football
« Reply #19 on: February 16, 2007, 23:14:27 »
marino-manning su uspoređivali al više nije manning ima prsten lol

Birkin

Re: NFL American Football
« Reply #20 on: February 17, 2007, 14:19:45 »
ima prsten i kaj sad? ma protiv bearsa i onog speksija reksija i ja sam mogao bit QB i dobit prsten

dubrava

Re: NFL American Football
« Reply #21 on: February 17, 2007, 17:00:53 »
birkin prestani tu nema vrijeđanja manninga ni grossmana ni niti jednog drugog qb ili nfl igrača

BUKI 11

  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2009
  • T' estimo Barça. Visca el Barça i Visca Catalunya!
Re: NFL American Football
« Reply #22 on: February 17, 2007, 17:49:23 »
covjek ima samo svoje misljenje

VuXs

Re: NFL American Football
« Reply #23 on: February 18, 2007, 11:49:57 »
ma joj čovječe...
montana:
Born: June 11, 1956, in New Eagle, Pennsylvania.

Drafted: Joe Montana was selected by the San Francisco 49ers in the third round of the 1979 NFL Draft.
Years Played: 1979-1994

Position Played: Quarterback

Played For: San Francisco 49ers (1979-92), Kansas City Chiefs (1993-94)

Alma Mater: Notre Dame

Inducted into the Pro Football Hall of Fame: 2000
Nickname: Joe Cool

Uniform Number: 16
Greatest Moment:
Joe Montana orchestrated a 92-yard game-winning drive in the closing seconds of Super Bowl XXIII.
College Highlights:
• Won a National Championship with Notre Dame (1977)
NFL Career Totals:
Passing - 3,409 Completions on 5,391 Attempts for 40,551 Yards and 273 Touchdowns
• Rushing - 457 Carries for 1,676 Yards and 20 Touchdowns

NFL Highlights:
• Two-Time NFL MVP (1989-90)
Won Four Super Bowls (XVI, XIX, XXIII, XXIV)
Only player Named Super Bowl MVP Three Times (XVI, XIX, XXIV)
• All-NFL Three Times
• All-NFC Five Times
Selected to Eight Pro Bowls
• Orchestrated 31 Fourth Quarter Comebacks
Led NFL in Passing 5 Times (1981,84,85,87,89)
Set NFL record with six 300-yard passing performances in the post-season
• Set career playoff record for attempts, completions, touchdowns, and yards gained passing
Became just the fifth quarterback to pass for more than 40,000 yards in a career
• Inducted into the Pro Football Hall of Fame (2000)

dubrava

Re: NFL American Football
« Reply #24 on: February 18, 2007, 14:05:35 »
super neki tip e probajte igrat na madden 2007 hall of fame sa wr wide reciverima

VuXs

Re: NFL American Football
« Reply #25 on: February 19, 2007, 17:32:14 »
mislim...nitko ne spomenuh kroata u nfl...
DAVID DIEHL...pol je švabo pa zato ima to prezime

# 66 David Diehl    
   Position: G
Height: 6-5
Weight: 319
Born: 09/15/1980
College: Illinois
NFL Experience: 4

evo ima i jedan intervju na engleskom..di mao priča i o svojem porijeklu
http://www.croatianhistory.net/etf/diehl.html

Birkin

Re: NFL American Football
« Reply #26 on: February 19, 2007, 20:12:08 »
Nije li i Bill Belichick hrvatskog podrijetla?

dubrava

Re: NFL American Football
« Reply #27 on: February 19, 2007, 21:38:22 »
ne bi reko al za david diehla sam čuo igrač new york giantsa

VuXs

Re: NFL American Football
« Reply #28 on: February 19, 2007, 23:01:10 »
Nije li i Bill Belichick hrvatskog podrijetla?
JE

Birkin

Re: NFL American Football
« Reply #29 on: February 19, 2007, 23:37:01 »
ma i meni se cini da je,nego vuxs jel si poceo trenirat? Mi smo za flag nabavili svoje lopte i zastavice