Author Topic: Novi "apdejt" je uništio PES 2013?  (Read 1609 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

jevic989 6

• CROPES-ovac od 2012
  • PSN ID: jevic989
  • Evo šanse, Gol!
Novi "apdejt" je uništio PES 2013?
« on: October 22, 2012, 12:12:39 »
Pošto igram PES 2013 (na PS3) i kad je došlo vreme da se skine poslednji "apdejt", nakon samog downloada i prvog testa igre ono što možete da primetite jeste da su stari bagovi koji su krasili prošla izdanja ove igre implementirani i u novi. Taman kad smo se ponadali da nema više šifraša poput Mesija i Ronalda, oni sada mogu u stilu blistavog Maradone sa gola na gol da sve protivničke igrače pošalju po burek, verovali ili ne. Taman kad smo se ponadali da su odbrambeni igrači "malo" poboljšani "novim apdejtom" bekovi i štoperi više ne reaguju na loptu, iako ona prolazi tik uz njihove "vrljave noge". Taman kad smo se ponadali da su golmani bar za nijasnu bolji nego ranije "novim apdejtom" su vraćeni izgleda tamo gde im je mesto, šupačke intervencije su sada svakodnevnica. Na primer, sada kad ideš jedan na jedan sa golmanom i samo malo zalomiš u neku stranu tvoja šansa za pogodak je 100%.
E sad ja vas pitam, zašto nas Konami očito pravi MAGARCIMA sa ovakvim idiotskim odlukama. Usput, ozbiljno ću razmisliti da li je pametno svake godine puniti kasu Konamija  :dump:.

marko1984 7

• CROPES-ovac od 2011
  • Naj PES: 2013
Re: Novi "apdejt" je uništio PES 2013?
« Reply #1 on: October 22, 2012, 20:09:14 »
Placebo efekt. Igra je ista nakon ovog apdejta. Čak i bolja. Udarci su puno realniji, nema više "bomba" izvana. Gameplay je nešto usporeniji, ali to je samo mrvicu. Ne znam kako jedan igrač može poslati na burek pola tvoje momčadi... Igram online redovno i nemam takvih problema. Odigrao sam preko 200 tekmi i stvarno je ovo najbolji pes ikad.

1 na 1 s golmanom  - ne prolazi uvijek. Ok su to odradili. moji golmani čuda rade i oni su mi najbolji koje je ikad konami pustio. Ok, kiks dva, to je pod normalno, ali i u realnosti je tako. A da snimiš svoje probleme pa da vidimo o čem se radi? Mislim, ova verzija nije svima baš "sjela". Možda je u tom problem.

Prljav pupak 6

• CROPES-ovac od 2012
Re: Novi "apdejt" je uništio PES 2013?
« Reply #2 on: October 24, 2012, 12:11:10 »
Taman kad smo se ponadali da su odbrambeni igrači "malo" poboljšani "novim apdejtom" bekovi i štoperi više ne reaguju na loptu, iako ona prolazi tik uz njihove "vrljave noge"

E ovo je sustina svega. Koliko sam samo dzojstika polomio kada retardu prodje lopta pored noge ili kroz