Author Topic: online igranje  (Read 3440 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

novii10 6

• CROPES-ovac od 2012
  • Naj PES: 2015
  • PSN ID: jezernik97
online igranje
« on: October 13, 2012, 11:35:39 »
pozz..evo imam jedno pitanje: znaci igram vec jakoo dugo pes i sad bi htio da igram online..posto je orginal igra dosta skupa, razmislajm o tome da bi kupio zajdeno sa frendom..no glavno pitanje je:DALI MOZEMO OBA DVOJICA IGRATI ONLINE,NA SVOJIM VLASTITIM RACUNALIMA? A da se igra samo po tom jednom orginalu..

zoky82 5

• CROPES-ovac od 2011
  • Naj PES: 2011
Re: online igranje
« Reply #1 on: October 13, 2012, 11:37:33 »
prvo 250kn stvarno nije punomznam da ljudi nemaju novaca,ali 250kn godisnje je nista ako gledas na sto se trosi
nadalje mozete kupit igru,ali necete moc igrat jedan protiv drugoga,vec se dogovarat kada tko igra

novii10 6

• CROPES-ovac od 2012
  • Naj PES: 2015
  • PSN ID: jezernik97
« Reply #2 on: October 13, 2012, 11:39:04 »
aham..znaci moze se igrat, samo sto se ne moze u isto vrijeme ako sam dobro razumio?

nikola_ba 6

• CROPES-ovac od 2011
  • Naj PES: 2013
« Reply #3 on: October 13, 2012, 12:14:02 »
ne znam, ali mislim da bi igrao da ti mora biti cd u kompu?

allien 10

• CROPES-ovac od 2009
« Reply #4 on: October 13, 2012, 12:51:43 »
nikola,postoji način da se igra bez dvd-a u kompu i siguran sam da znaš kako se to radi. ;)
možete dijeliti jedan original,samo nisam siguran mogu li se napraviti dva profila (ne mislim dva accounta,već dva profila na jednom accountu) jer se to prije moglo,a neznam kako to sad ide,tj. ide li uopće.

CROzoky 10

• CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 2009
  • PSN ID: crozoky
  • Bolje častan uzmak, nego nečastan poraz!
« Reply #5 on: October 13, 2012, 17:10:00 »
nikola,postoji način da se igra bez dvd-a u kompu i siguran sam da znaš kako se to radi. ;)
možete dijeliti jedan original,samo nisam siguran mogu li se napraviti dva profila (ne mislim dva accounta,već dva profila na jednom accountu) jer se to prije moglo,a neznam kako to sad ide,tj. ide li uopće.

samo jedan profil dečki možete napraviti, ali zato možete zajedno na jednom kompu igrati online proti druge dvojice

zlac 31

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • v.d. čuvara CROPES ključeva
« Reply #6 on: October 13, 2012, 17:39:26 »
Čitam nešto po vanjskim forumima, pa sve ne mogu vjerovati ... jel' moguće da je novouvdeni 2vs2 sveden na to da se kontroliraju samo dva igrača u ekipi?? Da je kursor zaključan i da nema switchinga? :fpalm:

marko1984 7

• CROPES-ovac od 2011
  • Naj PES: 2013
« Reply #7 on: October 13, 2012, 22:14:15 »
Čitam nešto po vanjskim forumima, pa sve ne mogu vjerovati ... jel' moguće da je novouvdeni 2vs2 sveden na to da se kontroliraju samo dva igrača u ekipi?? Da je kursor zaključan i da nema switchinga? :fpalm:

Ha? Pa to baš i ne bi imalo nekog smisla. Ako je tako  :stupid:

zeljeznicarfc 6

• CROPES-ovac od 2012
« Reply #8 on: October 13, 2012, 23:36:25 »
decki pozdrav svima, naletio sam na netu na ovaj forum, samo mi nije jasna jedna stvar jel vi ovde pricate o igranju pes-a na kompu il ps3?
ja imam neke probleme na ps3 pa prvo da utvrdim jesam li na dobroj temi ?

zlac 31

• *
  • CROPES-ovac od 2008
« Reply #9 on: October 14, 2012, 00:38:08 »
Ovo je općenita tema za online, bez obzira na platformu

Poseban board za PS3 ti je ovdje:
http://forum.cropes.org/index.php/board,281.0.html

CROzoky 10

• CROPES-ovac od 2009
« Reply #10 on: October 14, 2012, 13:01:11 »

i ja sam nešto procital o tome, probat cu kasnije s bratom da vidim, ali mislim da  nije zakljucan na 2vs2 nego na 4vs4, sad se može igrati do 8 igraca odjednom, pa vjerojatno je zato na više zakljucano, ako sam dobro razumio ono što sam procitao na brzinu........  :icon_mrgreen:

usput da pitam , zašto u online igranju nema Afellaya u Barceloni, nisam cul da je prodan, ili sam u zaostatku??? :dump:
« Last Edit: October 14, 2012, 13:04:44 by CROzoky »

Akadem 7

• CROPES-ovac od 2011
  • Naj PES: 2011
« Reply #11 on: October 14, 2012, 13:16:12 »
usput da pitam , zašto u online igranju nema Afellaya u Barceloni, nisam cul da je prodan, ili sam u zaostatku??? :dump:

na posubi je u Schalke-u :)

CROzoky 10

• CROPES-ovac od 2009
« Reply #12 on: October 14, 2012, 13:18:50 »

na posubi je u Schalke-u :)

nisam znao....... hmm, sad mjenjam taktiku...... :party1:

zlac 31

• *
  • CROPES-ovac od 2008
« Reply #13 on: October 14, 2012, 19:45:34 »

i ja sam nešto procital o tome, probat cu kasnije s bratom da vidim, ali mislim da  nije zakljucan na 2vs2 nego na 4vs4, sad se može igrati do 8 igraca odjednom, pa vjerojatno je zato na više zakljucano, ako sam dobro razumio ono što sam procitao na brzinu........  :icon_mrgreen:

Ma ne to :) Ne mislim na to koliko ljudi može max. igrati, znam da su spominjali i 4vs4. O nečem drugom pričam - uzmeš 2vs2 i ti sa svojim kolegom u timu navodno kontroliraš samo dva igrača od njih 10 na terenu (ti jednog, tvoj kolega drugog, birate odmah na početku utakmice koji će to biti). Navodno nije uopće moguće switchati na druge igrače. U biti kao da igrate BAL s 2 igrača na terenu, a ostalih 8+golman su stalno pod kontrolom AI.

Jel' moguće da su na to sveli stari 2vs2 online, to se pitam?

CROzoky 10

• CROPES-ovac od 2009
« Reply #14 on: October 15, 2012, 10:56:47 »

pa ja sam ti odgovoril da se na 2vs2 mogu kontrolirati svi igrači, a na 4vs4 se biraju igrači s kojima ćeš igrati a ostale kontrolira AI

Ma ne to :) Ne mislim na to koliko ljudi može max. igrati, znam da su spominjali i 4vs4. O nečem drugom pričam - uzmeš 2vs2 i ti sa svojim kolegom u timu navodno kontroliraš samo dva igrača od njih 10 na terenu (ti jednog, tvoj kolega drugog, birate odmah na početku utakmice koji će to biti). Navodno nije uopće moguće switchati na druge igrače. U biti kao da igrate BAL s 2 igrača na terenu, a ostalih 8+golman su stalno pod kontrolom AI.

Jel' moguće da su na to sveli stari 2vs2 online, to se pitam?