Author Topic: PES 13 ONLINE, iskustva, momčadi, savjeti, cheateri...  (Read 10413 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Gootfried 10

• CROPES-ovac od 2010
  • Naj PES: 3
Re: PES 13 ONLINE, iskustva, momčadi, savjeti, cheateri...
« Reply #15 on: November 14, 2012, 13:41:21 »
E, daj mi jos reci, kaj se dogodi sa likom kojeg prijavis i eto hoce ga kazniti, jel ban ili zabrana ili sta? Znas li? I imam jos jednog a tog fakat neznam jel ima smisla prijaviljvat, jer nemam nikakav dokaz, a kuzis kakav lik, ima 85 posto pobjeda, bolesno puno pobjeda tipa 400 naspram 40 poraza, i kaj da ti kazem ,mega momcad, ali igrali smo turnir, i moja momcad od 700 mu je radila probleme, i bilo je jedan jedan (1-1), i lik vec u 70 min prekida mece jer nebi stigao imat tri pobjede zaredom i vidim ga poslije on prosao, a ja ispao naravno jer nisam imao 2000 golova u 3 tekme

allien 12

• CROPES-ovac od 2009
« Reply #16 on: November 14, 2012, 20:29:23 »
zanimljivo što sam neki dan primjetio. igrao sam competition,i sad ja odigram tri tekme,a više mi nije ostalo vremena i odem ja vidjet šta sve ima u profilu drugih igrača. ja sam bio deveti i provjerio sam od prvih 10 profile. zaprepastilo me to da njih 5 (naravno,nisam među njima :) ) od 10 ima disconnection HIGH! :fifabljak:

.danijel. 14

• *
  • CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 2013
  • PSN ID: danijel26 & Rogla_HR
  • PES doktor
« Reply #17 on: November 14, 2012, 20:38:26 »
@Gootfried

Pa i slao sam na tu stranicu, ali kažem ti, oni nisi niti riječ o tome rekli, osim toga da rade sve što je u njihovoj mogućnosti.

Kymla 8

• CROPES-ovac od 2012
  • Naj PES: 6
« Reply #18 on: November 24, 2012, 13:04:11 »
Pozdrav ekipa. Da se predstavim ukratko i upitam nešto. :-)
Mislim da sam igrao sve verzije PES-a i igra napreduje iz verzije u verziju. Nema nikakvih IMO revolucionarnih pomaka nabolje no ipak inteligencija, kretnje i ostalo postaje sve prirodnije. Igram u pravilu malo ali s guštom, obično u paru sa kumom online 2 na 2.
E sad jedan problem, oduvijek sam igrao sa tipkama (ne gljivom) i sad imam određenih problema. Googleajući čini mi se da nema rješenja i da se moram prilagoditi igranju gljivom. Da li je to točno? (naravno ne da mi se igrati kontrolerom za PES 2 jer me kablovi nerviraju)
Živjeli i zahvaljujem na bilo kakvom odgovoru koji bi me vratio na igranje tipkama, naravno ako je moguće.  :party2:

.danijel. 14

• *
  • CROPES-ovac od 2009
  • PES doktor
« Reply #19 on: November 24, 2012, 14:42:38 »
Ako želiš opet igrati na strelice odi u Options/Personal Data Settings/profil s kojim igraš, npr. Data1/Button Cofiguration/Player Movement i odabereš strelice. ;)

zaki1987 8

• CROPES-ovac od 2012
« Reply #20 on: December 09, 2012, 23:25:04 »
pozdrav!
pao mi je ONLINE COURTESY LEVEL na C pa me zanima dal ga mogu podić na B ako upijem odigrat do kraja utakmice i udjelim svakom fair play

R4z0r123 16

• CROPES-ovac od 2008
  • PSN ID: Razor- Croatia
« Reply #21 on: December 10, 2012, 08:33:29 »
 samo igraj utakmice do kraja i mozda ti se popravi :D

marko1984 9

• CROPES-ovac od 2011
« Reply #22 on: January 04, 2013, 13:02:26 »
Ivan10CC , ako ovo čitaš, lijep pozdrav. Javi se ako ti zatreba koja lekcija iz pes-a p... mali.

Dotični je pokušavao s lagom, pokušavao je nakon mog vodstva od 2-0. No očito je toliko d... da ne zna ni varat kako spada :=)

zoky82 7

• CROPES-ovac od 2011
  • Naj PES: 2011
« Reply #23 on: January 07, 2013, 15:58:04 »
ja sam odustao od master lige..ali sam zakljucio da ima svakakvih likova..
npr povede 1:0 pa se dodaje u obrani..ili upale torrent toliko da laga da ne mozes igrat normalno

e pa takvima ja cresham...kad vidite moje statistike rekli bi ovaj pojma nema..i to sve radi nenermalnih igraca oline

marino-ri-86 3

• CROPES-ovac od 2012
  • Naj PES: 2014
  • PSN ID: Marino86
  • Banned
« Reply #24 on: May 30, 2013, 00:46:23 »
ovo je nešto prestrašno... svašta sam na ovom PES-u doživio ali ovo još nikad...

znači igram s tipom 1/4 finale turnira i vodim 1-0 u 85. minuti i sve potpuno staje vrti se samo plavi krug establishing communications i tako jedno 5 minuta... nakon toga idem stisnut onu tipku za windowse da mi PES bude samo u prozoru otvoreni potpuno zablesira kompjuter samo stoji crna tipka, pustim to opet cca 10tak minuta i nista se ne događa jedino rješenje je bilo restart kompjutera...

znači doživio sam puno puta normalno tip izadje iz igre i nikom nista... ali ovaj me cheater fascinirao, najprije ovim:

ZNAČI KOMPLETNA MOMČAD U CRVENIM FORMAMA!!!!

i nakon toga ono o čemu sam pričo, u 85. minuti igra potpuno staje:
&feature=youtu.be

kad vidim kakvih prokleto prljavih igrača ima u ovom PES-u zgraža me opet upalit ga iskreno, nešto prestrašno i još nedoživljeno u 3 godine koliko igram online.

:fifabljak: :fifabljak: :fifabljak: :fifabljak: :fifabljak: :fifabljak: :fifabljak: :fifabljak: :fifabljak: :fifabljak: :fifabljak: :fifabljak:

plavi08 30

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 6
« Reply #25 on: May 30, 2013, 15:48:59 »
U ovo što se tiče formi i komunikacije se ne bi miješao. 

No ovo kad si pritisnuo "start" tipku pa ostane samo crno se i meni dešava kad igram na laptopu ili slabijem računalu. Na jačoj konfiguraciji mi se zasad niie dogodilo. Čak se i nekad dogodi kod izlaska iz igre. Ne moraš restartati računalo, upali task menager (on će ti se pojaviti i preko toga crnog i ubi process od PES-a). Jbg nije puno bolje rješenje ali ne moraš računalo restartati.

.danijel. 14

• *
  • CROPES-ovac od 2009
  • PES doktor
« Reply #26 on: June 26, 2013, 21:39:07 »
Igram online protiv lika koji je imao oko 150 bodova, 19 utakmica i 19 poraza. Vodim ga 3:0 u 12. minuti i izbaci me sa servera. :fifabljak: :fifabljak: :fifabljak: