Author Topic: Top 100  (Read 1281 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mikka 5

• CROPES-ovac od 2012
Top 100
« on: April 03, 2012, 15:15:44 »
Krecem u pohod na top 100.

Ima li tko od nasih ovdje da je u top 100?

Da li ste igrali sa nekim u top 100 i koliko dobro igraju?

LeskiRM 8

• CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 2013
  • PSN ID: ShadowChild90
  • тнε εαятн wiʟʟ sнαkε, тнε woяʟd wiʟʟ sнivεя
Re: Top 100
« Reply #1 on: April 03, 2012, 17:05:57 »
Krecem u pohod na top 100.

Ima li tko od nasih ovdje da je u top 100?

Da li ste igrali sa nekim u top 100 i koliko dobro igraju?
Nikakvo mjerilo to nije kad je u top 100 preko 50 % cheatera...  s njima niko ni ne zeli igrat jer quitaju kad gube a poraz se ne pise. Ja sam sad top 300 al mi je to nebitno... Na ps3 igram.

mikka 5

• CROPES-ovac od 2012
« Reply #2 on: April 03, 2012, 18:01:35 »
Koje s*anj kroz gusto granje.. stvarno su trebali to bolje napravit za ovu lovu koju im dajemo.. jesu nas  :prcko:

Kako cu sad znat dal sam medju najboljima u svijetu  :kava:

rupljanin 7

• CROPES-ovac od 2010
  • Naj PES: 2010
« Reply #3 on: April 04, 2012, 19:35:22 »
chiteri su ubili tu draž za natjecanjem što se tiče rankinga. U ovo malo vremena što igram naletio sam na brdo tipova koji imaju statistiku da se usereš, većinom turci, a ubiti neznaju igrat. čak i kod rezultata 2:2 tip mi prekine u zadnjoj minuti i pobjedi 3:0... Ova igra je isključivo za nabacit sa frendom i igranje nekih internih liga tipa cropes, eventualno competition ako imaš sreće da ne naletiš na chitera... :tuzan2:

mikka 5

• CROPES-ovac od 2012
« Reply #4 on: April 05, 2012, 01:35:30 »
Stvarno da..evo igrao sam nekoliko utakmica, zadnje 2 idem igrat prijateljske i obje vodim 2 0 i ljudi mi izadju. mislim koji klinac kako glupo ne mogu vjerovat.Dodje mi turcin sugavi sa completion rateom od 40, oklada sigurna kao kuca da ce izac,ne moram ni igrat, zabio 2 komada i evo ga connection lost. Odvratno su ovo napravili, konami  :fifabljak:

hendrix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
« Reply #5 on: April 08, 2012, 00:44:47 »
bio sam ja jedno vrijeme #2 na rankingu (iza avalona, cheatera samo takvog, pricali su mi ljudi u vise navrata da im je quitao dok gubi pa dobio 3-0, a i igra s ML Dream teamom, vise procitaj u chapteru ispod), mjesec-dva dok sam igro ozbiljno sam konstantno bio u 50 u vecini vremena (dok ne naidje niz od par quittera pa spusti rating za 100), ali imaj jedno na umu...

ranking je NEBITAN jer u njemu dominiraju oni koji igraju s masterleague ekipama s classic zvijezdama...

e sad, jos jedna caka je da ti ak imas rating 800, a protivnik 500, i u normalnoj tekmi ga dobis, dobit ces bod, a ak izgubis, izgubit ces 30-40 bodova... kad igras s ML dream teamom, kao da imate isti rating - za pobjedu se dobiva 10-ak bodova, za poraz gubi jos i manje...

tak da, de*ilizam...

cisto ak oces orijentir, ja sam iskljucivo igrajuci turnire (competition) imao rating nesto malo manje od 800 (JAKO tesko, i, iskreno, bas nikog nisam vidio s tak visokim ratingom gore, a da ne igra s "User Data" = Dream teamovi ... al to sam bas gazio dok sam igrao), al uzmi u obzir i da sam ih poprilican broj i osvojio/bio u samoj zavrsnici...

uglavnom, ak mislis igrat, navikni se na to da ces, kad si domacin, cesto naletit na nekog random jazavca kojeg ces trpat nemilice pa ce ti lik kvitnut i dobit 3-0, tak da se za rating ne isplati previse zivcirat... da se dobro izgustat na turnirima, al treba imat i malo srece :)

ista, ako ne i jos gora prica je s MLO, tam ima milijarda likova s 1000 igranih, a completion rate valjda 40%, to mi je najmanje jasno, doduse, mod poprilicno dopizdi nakon kaj s jadnom ekipom osvojis sve kaj se moze :D
« Last Edit: April 08, 2012, 00:46:53 by .~°.hendrix!™ »