Author Topic: Par savjeta bi molio!  (Read 1699 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

rupljanin 8

• CROPES-ovac od 2010
  • Naj PES: 2010
Par savjeta bi molio!
« on: February 17, 2012, 17:52:00 »
Pozdrav svima,
Nakon par  mjeseci igranja pes-a (PC) odlučio sam kupit orginal da probam malo preko neta.
Koliko sam skužio nijedna dosadašnja verzija pes-a se ne može igrat bec orginala…
Sad me zanima gdje mogu naručit igru najpovoljnije i koliko dođe uopće? Jel se naručuje samo cd-key ili i igra? Kad mi dođe igra koje patcheve moram instalirat?

Više od svega zanima me kakva je situacija na netu, da li se većina igrača prebacila na pes 2012 ili ih je mnogo ostalo na ovim ranijim verzijama 2009,2010,2011… jel ima puno igrača iz ovih regija, i kakva je situacija sa lagom? Jel se večinom može igrat normalno ako igram sa nekim sa ovih prostora…

Lijep pozdrav svima, nadam se odgovoru…

allien 10

• CROPES-ovac od 2009
Re: Par savjeta bi molio!
« Reply #1 on: February 18, 2012, 09:59:25 »
kolko ja znam bez originala možeš igrati pes 5,6,2008 i 2009. najpovoljnije ti je iz inozemstva,pogotovo ako kupuješ samo cd key. ali kupovinu iz inozemstva ti neću komentirati jer nemam iskustva s tim (ja uvijek kupujem u hrvatskoj). kad dobiješ igru moraš u extra contentsu downloadat download content i s konamijeve stranice njihov službeni patch skinut i instalirat. od starijih verzija igra se samo pes 6 (možda čak i neke druge verzije,ali u zanemarivim količinama). kada igraš s igračima s ovog područja ako oboje imate dobru internet vezu sve će raditi odlično (minimum je 192 kbit/s uploada). što se tiče količine igrača iz regije,mislim da ih nema baš pretjerano jer se može igrati samo s orginalom,ali ako baš želiš igrati s njima možeš se uključiti u neke organizirane lige (npr. mislim da se na balkan gamingu igra). ako kupuješ u hrvatskoj cijena ti je 250 kn. btw. promijeni naziv teme jer mora opisivati temu

rupljanin 8

• CROPES-ovac od 2010
« Reply #2 on: March 15, 2012, 21:23:00 »
hvala ti na odgovoru, zanima me kako mogu igrat online bez cd-a?  instaliro sam taj patch 1.03 i nabacio par partija....

i koji je community aktivan? di se skuplja ekipa iz hr? i kako u igri koristit chat?

lp :party1:
« Last Edit: March 15, 2012, 21:50:56 by rupljanin »

rupljanin 8

• CROPES-ovac od 2010
« Reply #3 on: March 16, 2012, 16:00:48 »
hvala ti na odgovoru, zanima me kako mogu igrat online bez cd-a?  instaliro sam taj patch 1.03 i nabacio par partija....

i koji je community aktivan? di se skuplja ekipa iz hr? i kako u igri koristit chat?

lp :party1: