Author Topic: jaki timovi  (Read 7833 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tannduricic 7

• CROPES-ovac od 2010
  • Naj PES: 6
jaki timovi
« on: January 16, 2012, 19:39:00 »
ok, da odmah nesto pojasnim... kad mi dode lik i odabere milan sa rateingom A, A, A, A, A i A i onim nerealno napravljenim ibrahimovićem patom i ekipom i počne mi njurgat da sam njub jer sam odabrao barcu najrađe bi ga uzeo preko noge i dobro ga istukao šibom!!!

budimo realni... osim pravih zagrizenih nogometnih fanova slabijih klubova koji su imali "srece" da se njihov klub nalazi u pesu, vecina ekipe navija za jače klubove... pa zasto onda i nebi igrali sa njima?!

i što? ja zato sto sam iz cro trebam igrati sa dinamom i izgubiti svaku utakmicu. prvo i da sam fan dinama nebi to radio, a drugo nisam ljubitelj dinama nego sam veliki fan barcelone.
kao što sam "odgajan" kao dijete od starijih prijatelja iz kvarta da u, recimo F1, navijam za hakinena a da mrzim shumahera tako sam od malena "odgajan" da volim barcu kao nogometni klub... tako i je... imam njihove dresove, pratim vecinu utakmica i kad mi netko dode i kaze da igram sa barcom jer sam njub to mi ne ide u glavu... jer igram sa barcom jer mi je u nogometu kao jednom casual igraču i navijaču jedino taj klub zanimljiv...

drugo... odigrao sam vec 500 utakmica online i tvrdim da barcelona definitivno nije napravljena kao najbolji klub... tu su svakako milan, real i city za koje smatram da su napravljeni kao bolji klubovi od barce...

treće ajde da lik uzme hmmm nezz neki ljevi klub jer je njegov navijac a ti dodes i odaberes barcu, onda bi i shvatio... al neeeeee, on uzme real ili city i onda govori da si ti njub jer si uzeo barcu (iz gore navedenog razloga)

AL ono sto mi ne ide u glavu je kad igras national natjecanje i ofc samo se igra sa repkama i pogledas zastupljenost timova kad ono 22 španjolska 19 argentina 7 engleski itd... i nezz 1 mađarska, 1 hrvatska, itd...

tu mi to ne ide u glavu. jer kao sto sam rekao ja igram sa onim timom kojeg "volim" a ne koji je najjaci...
i kad igram nacional natjecanje uvjek sam igrao sa hrvatskom i s velikim gustom pobjedivao... ofc to je tesko kad su ti vecinom igraci plavi ili ljubicasti, dok su spanjolci zeleno naranđasti... if you know what i mean...

anyway za mene je njub onaj tko igra sa jakom ekipom zato sto nezna igrati ali ne onaj tko igra sa jakom ekipom jer mu je taj klub/nacija draga.

ok, odo masirat ruke nakon ovog predugogo posta :D kome sa čita nek čita, kome ne, nek bar ostavi svoje mišljenje što misli kad protivnik igra sa jakim timom :)

k.tnx.bye.

.danijel. 11

• *
  • CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 2013
  • PSN ID: danijel26 & Rogla_HR
  • PES doktor
Re: jaki timovi
« Reply #1 on: January 16, 2012, 19:53:39 »
Barca je uz Milan najjači klub u ovom PES-u.

tannduricic 7

• CROPES-ovac od 2010
  • Naj PES: 6
« Reply #2 on: January 16, 2012, 20:08:42 »
jos uvjek je milan jaci, a vjerujem da je real i city jednak kao barca...

allien 9

• CROPES-ovac od 2009
« Reply #3 on: January 16, 2012, 22:35:08 »
omg pa kak ti japanci rade te klubove? na koji način oni misle da je milan najjači klub na svijetu?

Edi_Ri 7

• CROPES-ovac od 2011
« Reply #4 on: January 16, 2012, 22:45:02 »
prvo da ti se pohvalim da sam procito tvoj post hahah xD

drugo: ma de*ili ja sam bio uzo hrvatsku i lik je uzo argentinu ( svi igraju sa argentinom i milanom >< pa mi skija tamo sa mesijem ili sr pravi sa ibrom) ubiti lik ti meni sere stalno izmedu poluvremena a ja jos sa igracem manje ga vodim a on meni da sam neki noob i sa ti ja zznam ubiti zavrsilo je 2:2 pa smo igrali penali i dobio sam ga na penale bio sam presretan :D bas zato jer je cijelu tekmu srao

inace navijam za barcu al ne igram cesto sa njom nemam bas srece, najcesce igram sa realom kad igram velika natjecanja jer znam da nemam sance protiv ostalih sa svojim D4 xD hahahah a cesto znam uzet sevilu

marko1984 6

• CROPES-ovac od 2011
« Reply #5 on: January 30, 2012, 20:00:45 »
Apsolutno popizdim kad čujem to "noob", ovo ono... Općenito, na online igranju, to je 90 posto hebenih balavaca, cheatera ili iskompleksiranih likova. Odigrao sam preko 300 utakmica. Od početka igram s dinamo, jer taj klub obožavam. I znao sam dobiti real, barcu, milan - sve to s dinamom. I bio sam *ebeno ponosan... Istina, izgubio sam prste, izgubio sam živce i sve, i od prije 2 tjedna mi je dopizdilo. Idem guštat. Uzmem fino real. Svaku utakmicu. Od posljednjih 15, 12 sam dobio, 3 remija. Bez poraza 15 tekmi. Od 390 ratinga, došao sam do 580. I 90 posto tih koje satrem mi govore "Noob" i slično, a oni uzimaju barcu, milan, city... ne kužim, noob jer sam ih izbio? Užasno mi ide na k... ta populacija na onlineu... nema normalnih likova uopće

dcrazy10 5

• CROPES-ovac od 2012
« Reply #6 on: February 02, 2012, 12:05:02 »
ja sam realovac. i otkad igram pes od 6 na ovamo igram uvijek s istim timom - realom. i u cemu je problem? kao sto sam ja fanatik za real prijatelj mi je za barcu. i kad se sastanemo pokoljemo se na pes-u...hehehe

nixa_st 5

• CROPES-ovac od 2012
« Reply #7 on: February 15, 2012, 15:53:33 »
samo ću reć ako netko misli da je milan ili real ili m.city bolji od barce- se vara. :fpalm:
barca je napravljena kao najaća i to se itekako vidi kad se gleda naj 11.
ali ako se zna igrat onda te nijanse itekako nestaju a i volja igraća tu dosta utjeće tko je bolji

dayvee 8

• CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 2009
« Reply #8 on: March 06, 2012, 13:27:25 »
Na slične teme raspravljam već godinama.
Za igranje sa jakim timovima ne treba vještina. Svaki klinac može vrlo brzo biti dobar u trčanju i mijenjanju smjera na explosive power osnovi sa Messijem, Ronaldom itd. Ne treba paziti na dodavanja jer igrači imaju ocijene 90; može se nabijati dubinske lopte sa svoje polovice na top igrače na krilima ili iza leđa obrane, svaki dupli pas je točan itd. U obrani se samo drži dvostruki pritisak cijelo vrijeme. Jednostavno mi nije jasno kako ljudima ne dosadi stalno igrati samo sa 5-6 klubova.
Smatram da bi host trebao moći limitirati snagu klubova koj mogu biti izabrani, recimo samo klubove do B, ili do C.
Osobno ne igram sa jakim klubovima jer volim istraživat i upoznavati razne ekipe. Sa srednijim ekipama treba znati koristiti svoje adute, jer nisu svi igrači vanzemaljci. Ako je jedani brz, dobar dribler, ili drugi spor sa dobrim dodavanjem treba to znati kombinirati i pravovremeno koristiti. Preferiram Copa Libertadores turnir jer su svi klubovi srednje kategorije i može se odigrati normalna utakmica koja ne liči na fliper.
« Last Edit: March 06, 2012, 13:29:55 by dayvee »

kristian826 11

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 5
  • Goodbye PES
« Reply #9 on: March 06, 2012, 17:44:44 »
bas ste njubovi svi

scorp1on 10

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2011
  • heavy forever
« Reply #10 on: March 07, 2012, 13:52:34 »
Na slične teme raspravljam već godinama.
Za igranje sa jakim timovima ne treba vještina. Svaki klinac može vrlo brzo biti dobar u trčanju i mijenjanju smjera na explosive power osnovi sa Messijem, Ronaldom itd. Ne treba paziti na dodavanja jer igrači imaju ocijene 90; može se nabijati dubinske lopte sa svoje polovice na top igrače na krilima ili iza leđa obrane, svaki dupli pas je točan itd. U obrani se samo drži dvostruki pritisak cijelo vrijeme. Jednostavno mi nije jasno kako ljudima ne dosadi stalno igrati samo sa 5-6 klubova.
Smatram da bi host trebao moći limitirati snagu klubova koj mogu biti izabrani, recimo samo klubove do B, ili do C.
Osobno ne igram sa jakim klubovima jer volim istraživat i upoznavati razne ekipe. Sa srednijim ekipama treba znati koristiti svoje adute, jer nisu svi igrači vanzemaljci. Ako je jedani brz, dobar dribler, ili drugi spor sa dobrim dodavanjem treba to znati kombinirati i pravovremeno koristiti. Preferiram Copa Libertadores turnir jer su svi klubovi srednje kategorije i može se odigrati normalna utakmica koja ne liči na fliper.

Svaka čast na komentaru. Ali moraš razumit i dicu, 90% njih su dica i ne razume ovo šta si napisa, njima je važno imat rating, a pomučit se za nekog dobit nije važno. Najjača su mi kad te ide za.... pa stane kraj Milana ili Barce, livo ili desno od njih, kao izabire slabiji klub, ti kažeš sebi, ala ludilo evo neko normalniji, i kad izabereš recimo zenit ili villareal on u zadnji čas prebaci na milan i ka sad je on faca :D. Ne triba se nervirat, odrast će pa će shvatit :D.
Aj, javi se na PM, pa da se sastanemo odigrat koju. Pozz

hendrix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
« Reply #11 on: April 08, 2012, 00:49:13 »
Vidim da svi brijete na to kaj Milan ima 6 A-ova, a Barça jedan B.

Iz kuta nekog tko je haračio po onlineu dok je ozbiljno igrao sa 65% pobjeda na 5-minutnim tekmama, Barceloni NEMA PREMCA.

Što zbog kompletnog SM napada, što zbog LRD mogućnosti koja naprosto sama po sebi daje nevjerojatnu prednost u startu, pa još uz to i sve ostale pozicije pokrivene.

Ako ne znate kaj su SM i LRD, onda slobodno vjerujte i dalje da postoji ekipa makar blizu Barceloni u PES-u, neću se miješati. :kava:

Ali jedan sasvim realan i, nakon 600-njak utakmica baš s tim generic ekipama, poredak snaga u PES-u:
Barcelona > praznina > Real Madrid > Milan > Man. City.

Ako mi ne vjerujete, igrajte turnire i na uzorku od njih 15 mi probajte naći makar 3 na kojima poredak po ekipama nije FCB -> RM -> ACM. :)

Kiki_vkci 5

• CROPES-ovac od 2012
« Reply #12 on: April 08, 2012, 01:01:06 »
Šta je da je, Barca je najjača, ja kad vidim da neko s ratingom 430 uzme barcu a ja uvijek Chelsea i onda izgubim zbog nabrijanog messia,ville i sancheza, stave messia i villu na bok i onda idu u slalom i onaj udara ''felš'' ili ti long range drive i uvali mi nerealnu golcinu, pa ja izgubim u ratingu 20 bodova :/

hendrix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
« Reply #13 on: April 08, 2012, 01:03:05 »
a jel, dosao je taj fels do sire populacije? :D

na krilima istog sam se naosvajao turnira, bio sam brijem jedini gore na serveru koji ga je exploitao do krajnjih granica :D

ma i radi toga, i radi merchantnosti (koja nije previse popravljena onim kvazi updateom) i radi svih ostalih pozicija ... brutalno su jaki, tolko da meni, recimo, na normal formama igrac s overallom 95 mora sjedit na klupi :)

.danijel. 11

• *
  • CROPES-ovac od 2009
  • PSN ID: danijel26 & Rogla_HR
  • PES doktor
« Reply #14 on: April 08, 2012, 11:44:55 »
Što su SM i LRD?