Author Topic: Sony Ericsson Xperia x8 ili Samsung Galaxy mini??  (Read 3539 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pesoholičar10 7

• CROPES-ovac od 2010
Sony Ericsson Xperia x8 ili Samsung Galaxy mini??
« on: December 28, 2011, 15:10:03 »
Kupujem mob do 1000 kn i suzio sam izbor na ova dva moba...možete li mi predložiti koji da kupim tj. koji je bolji i zašto :D unaprijed hvala

nani 10

• *
  • CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 4
  • ℕ4ℕ1
Re: Sony Ericsson Xperia x8 ili Samsung Galaxy mini??
« Reply #1 on: December 28, 2011, 17:26:13 »
kolko vidim u t-mobile je samsung skuplji 350kn od x8 i mislim da je to opravdano... na tvom mjestu da imam para uzeo bih galaxya (i to bijelog :D)

držao sam oba u ruci i po obliku i izgledu istog trena mi se više sviđa samsung, a inače vječiti sam korisnik SE, sad imam k800i... mislim da bi zbog tog mogao odlučit kojeg ćeš uzet...

ako ti je izgled nebitan, bez obzira što x8 ima vecu rezoluciju zaslona mislim da to ne igra ulogu kad su ekrani oba uređaja veličine oko 3 inča.. ali ono što mislim da je bitno, samsung je ipak noviji uređaj, ima noviji android i baterija mu duže drži (tako kažu na gsm areni ;))

valjda sam ti nešto pomogao, bez obzira što nisam korisnik nijednog od ovih mobitela...
ali ako još nisi, malo prouči usporedbu na gsmareni, pogledaj po youtubu reviewe, progooglaj malo, pročitaj po specijaliziranim forumima, to je ono što ja uvijek napravim kada kupujem nešto slično

na bug forumu uvijek ima jako korisnih informacija, pa si pročitaj recenzije ispod, dojmove vlasnika i moguće probleme:
Sony Ericsson Xperia X8
Samsung Galaxy Mini S5570

Hrvek 9

• CROPES-ovac od 2009
« Reply #2 on: December 28, 2011, 22:09:04 »
Imam obadva mobitela, obadva su odlična.. Galaxy ima više "problema" od xperie, ali zato je hebeno dobar..
Ipak, preporučam ti uzet iPhone za 1 kunu, na 2 godine ugovor :P

nani 10

• *
  • CROPES-ovac od 2009
  • ℕ4ℕ1
« Reply #3 on: December 29, 2011, 12:51:01 »
onda tak na pretplatu moze uzet i puno bolje mobitele od iphone... al to je vjerojatno ogromna tarifa kad je za kunu
a kaj ak nece na pretplatu  :jezik:

Piky 7

• CROPES-ovac od 2011
« Reply #4 on: December 29, 2011, 17:00:43 »
Na svim xperiama baterija netraje dulje od 2 dana...ja imam x10 mini i baterija jedva izdrzi dva dana

Hrvek 9

• CROPES-ovac od 2009
« Reply #5 on: December 29, 2011, 17:09:25 »
Pa ljudi nemojte uzimat android, pa ćete imat bateriju koja traje 20 dana kao na nokiji c7 (mislim da je taj model..)

@nani
Vjeruj mi da iPhone drzi trziste mobitelima, 4S pogotovo.. Mobitel je do jaja..

nani 10

• *
  • CROPES-ovac od 2009
  • ℕ4ℕ1
« Reply #6 on: December 29, 2011, 19:17:42 »
rekao bih da valjaš gluposti.... po tome svi pametni mobiteli s androidom nevaljaju? zbog čega su onda tolko skupi i popularni?

a normalno da baterija ne drži kad se sve živo obavlja na mobovima sad...

nisam upucen u te novije mobove previše i neznam točno kakvi su u usporedbi iphone i npr galaxy 2... iphone mi se sviđa ali da vrijedi tolko para, nema šanse... apple u svojim područjima je za mene oduvijek bio ono što je npr. Lacoste u području obuće... možda i je to nešto više kvalitetno od prosjeka ali dok ima Nike, Adidas i ostalih koji su i više nego zadovoljavajući čemu plaćati etiketu...

Hrvek 9

• CROPES-ovac od 2009
« Reply #7 on: December 29, 2011, 20:24:23 »
Ne, vec android trosi puuuno baterije..
iphone i galaxy se ne razlikuju puno, oboje imaju vrline i mane, ali iPhone drzi trziste, sto je ocigledno.. Svaka deseta budala sad ima iphone, dok kod galaxya se prodaje jedino onaj mini koji je duplo jeftiniji..

pesoholičar10 7

• CROPES-ovac od 2010
« Reply #8 on: December 30, 2011, 18:29:00 »
googlao sam malo...čitao vaše komentare...i na kraju sam odlučio uzeti xperiu :D uzeo bih iphone,ali prevelika pretplata...iako u simpe,iphone 3 prva godina 70 kn,druga 150 kn...što se tiče xperia platio sam samo 600 kn..VEZE ČINE ČUDA  :lol:

Hrvek 9

• CROPES-ovac od 2009
« Reply #9 on: December 30, 2011, 18:51:51 »
Pa koj reko da gledas tricu, odma gledat cetvorku :P
Sretno s mobilnim ;)

huDj 7

• CROPES-ovac od 2010
  • Naj PES: 2015
« Reply #10 on: December 30, 2011, 18:53:44 »
pa kad se kupuje iPhone,ne kupuje se samo mob nego i ime :D
mislim,skoro s identičnim performansama za duplo manje skoro para možeš kupit Samnsunga,Nokiu,HTC-a :)