Author Topic: Treniranje dodatnih skillova i pozicija?  (Read 1875 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

wEEd 7

• CROPES-ovac od 2011
Treniranje dodatnih skillova i pozicija?
« on: October 02, 2011, 12:41:09 »
Ne mogu to nigdje naći, tamo gdje je to bilo u PES 2011 sad ima samo Focus Points za raspodijelit

Cuky 47

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 2015
  • d'oh!!
Re: Treniranje dodatnih skillova i pozicija?
« Reply #1 on: October 02, 2011, 12:47:57 »
Ja ti ne mogu pomoć jer nisam igrao BAL još

Hrvek 10

• CROPES-ovac od 2009
« Reply #2 on: October 02, 2011, 13:37:39 »
Nema toga više.. Ili bar nisam našao to još..

Ja ti ne mogu pomoć jer nisam igrao BAL još

Zašto komentiraš onda?

Cuky 47

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 2015
  • d'oh!!
« Reply #3 on: October 02, 2011, 14:05:01 »
Sad ćeš ti mene pitat zašto komentiram?

Pa da ti objasnim onda: Ja sam tu kao editor i moderator i jedan od recimo "iskusnijih" članova barem što se edita i nekih detalja u PES-u tiče, jer sam takav da ću provest sate u pokušaju da neke stvari otkrijem. Jednostavno sam takav da pazim na najsitnije detalje.

Druga stvar, kao editoru i moderatoru ovdje, imam osjećaj dužnosti da koliko mogu pomognem onima kojima neke stvari nisu jasne. BAL sam odigrao jednu utakmicu i nisam sve provjeravao tako da mu nemogu sa sigurnošću pomoć. Zar da mu govorim krive informacije?

Mislim da si ti taj koji bi trebao propazit kod komentiranja, jer nisi za bezveze mnogo puta upozoravan zbog offtopica, spamanja i sl.

Uglavnom, da se vratim na temu: wEEd, malo ću pronjuškat kroz BAL pa ću ti znat detaljnije reć. Dali možda treba imat boljeg managera i sl. ili uopće nije moguće. Uglavnom, kad doznam, napisat ću.

wEEd 7

• CROPES-ovac od 2011
« Reply #4 on: October 02, 2011, 14:50:38 »
ok stari, može, hvala
ja evo igram sad mi je negdje 16./17. kolo i pročešljao sam sve živo i neživo al nema, ne mogu nać...
možda ovisi do agenta al to mi nema logike, možda do kluba... al opet nema logike...
ne znam... ako otkriješ plaćam cugu! Il dve, tri.. do ujutro xd

boskho 9

• CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 6
  • PSN ID: boskho
« Reply #5 on: November 01, 2011, 18:24:43 »
Na kojoj kameri igrate ovaj BAL, ja nikako da se prilagodim na jednu, svaku koju probam nešto mi ne odgovara?

zlac 32

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • v.d. čuvara CROPES ključeva
« Reply #6 on: November 01, 2011, 19:45:07 »
Wide, Ball

lawbreaker1990 9

• CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 2016
  • NK Đalski ex Superstar
« Reply #7 on: January 07, 2012, 18:42:13 »
samostalno treniranje skillova i pozicija nije moguce, ako te trener forsira na poziciji koju ne igras inace onda ju nako svega par tekmi dobis i mozes igrat tu novu poziciju (ja sam si uzeo SS a u norwichu nije bilo u formaciji pa me uvijek stavio na CF i za 5-6 utakmica sam dobio CF). za trening novih skillova jos ne znam al mislim da na istom principu radi ko i za poziciju, znaci ako koristis finte dobis npr turning skill ili flicking skill ili bilo koji drugi skill, ako pucas po golu iz daljine (i zabijes tu i tamo) onda ti dođe ono long ranger (nisam siguran kak se zove) i tako sve ostalo. osobno, meni nije nijedan novi skill doso, tek sam pred kraj prve sezone. nadam se da sam bar malo pomogao :party2:

dupli 6

• CROPES-ovac od 2012
  • Naj PES: 2010
« Reply #8 on: June 22, 2012, 20:36:05 »
Pozdrav svima! Nov sam na forumu ali imam ponešto iskustva... i pitanja naravno.
Vidim da je tema mrtva, ali da ne otvaram novu postavit ću ovdje.
Muči me što već igram šestu sezonu i overall rating mi je 93, ali nikako da dobijem onu bijelu zvjezdicu kraj ratinga.
Što uopće znači ta zvjezdica i kako ju dobijem?
A što se tiče skillova, ja stalno tučem iz daljine i nikako nisam dobio "long ranger" karticu. Dobio sam "super sub" zbog zabijenih odlučujućih golova nakon zamjene i "Flicking skill" ali za nju nemam pojma zbog čega sam ju zaradio.

zlac 32

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • v.d. čuvara CROPES ključeva
« Reply #9 on: June 22, 2012, 23:42:37 »
Ako nemaš zvjezdicu, znači da nemaš niti jedan od P-skillova (smeđe skill kartice). Ne znam jel' njih uopće možeš dobiti tokom karijere ili se s njima jednostavno moraš "roditi" na početku BAL karijere. Long ranger u 2012-tici je smeđa P-10 kartica ... hmmm