Author Topic: kupujem racunalo  (Read 16895 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

plavi08 27

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 6
Re: kupujem racunalo
« Reply #165 on: August 25, 2014, 23:39:04 »
Za ovo što si ti naveo ispod 700€ zaboravi.

dinamovac 1

• CROPES-ovac od 2013
  • Naj PES: 2015
« Reply #166 on: August 26, 2014, 00:36:14 »
Ovako, odlučio sam da ovdje naručim ove komponente koje su u košarici, pa molim vas da mi kažete što mislite.
Komp bi koristio za igre tipa FIFA 15, PES, BF, COD i te novije.
Da li je dovoljno jak barem za 3-4 god da podržava, i šta bi moglo biti bolje (imam još negdje 500 kn za više potrošiti)
I da li je cijena normalna, da nije previsoka.

http://prntscr.com/4gghdf

Pezer 8

• CROPES-ovac od 2010
  • Naj PES: 6
  • Win,Lose or Tie GUNNER Till I Die!!!
« Reply #167 on: August 26, 2014, 01:05:23 »
Pozdrav, uzeo bih laptop do oko 400 € sa ove stranice http://www.mediamarkt.de/?langId=-3
Znaci  koji bi ste preporucili, koristit cu ga za surfanje i skype, i igranje Pesa u Full rezoluciji na max detaljima na TV-u preko HDMI-a.
Znaci da moze fino bez trzanja ikakvog glatko na 1080p. Kontam nekakva graficka od 1 Gb, Pixel Shader 5,0 Dx 11?
Treba mi konkretno preporuka modela, jer o procesorima ne znam mnogo. Orginal Windows i SSD mi definitivno nisu potrebni. Sad ni neka super kvaliteta zaslona mi nije potrebna, jer spajati cu ga na TV. Ne bih da ga vrijeme brzo pregazi, da mogu igrat i nekoliko narednih PES-ova. 
Zanima me također koje bi ste marke preporučili?
Koliko su dobre one no matter what garancije msm koliko su pouzdane ima li tko kakvo iskustvo?
Da li mogu od cijene odbiti orginalni sustav da dođe bez OS-a?

Ne znam jesi dosad kupovao laptop, ali za tu cijenu naci laptop da ti vrti novi PES sve na Full HD je nemoguce...
Je da je mozda na toj stranici jeftinije nego kod nas, al evo ja sam uzeo sebi laptop prosle godine za 5000 kuna, jer mi je trebao za faks, pa sam htio da mogu i koju igru poigrat na njemu kad treba i igranje na full hd fife i pesa se ne da, mislim mozes pokrenut al steka...
Nije da sam promasio model, vec jednostavno takvi laptopi kostaju puuno vise, ako mislis kupovati za igre kupuj PC ako ikako mozes, laptop za igranje ti je puno skuplji od tih 400 eura, cak i ako ti se konfiguracija na prvu cini dobra, oni jednostavno nisu za to, posebno sto ti trazis da bi spajao na TV, dakle high detalji i uz to 1080p...

nikola_ba 5

• CROPES-ovac od 2011
  • Naj PES: 2013
« Reply #168 on: August 28, 2014, 14:06:37 »
Šta mislite o ovome?
http://www.medimax.de/lenovo-idea-g50-45-80e300d1ge

Čini mi se dobro 8 GB ram, 1 TB HDD, 1 GB graficka Dx 11 Shader 5.0, samo ne znam procesor koliko mu je dobar?
Općenito šta mislite o Lenovo valjal ta marka?

dinamovac 1

• CROPES-ovac od 2013
  • Naj PES: 2015
« Reply #169 on: August 28, 2014, 14:24:15 »
Meni djeluje nekako procesor loš, ali pričekaj nekog tko se bolje razumije.