Author Topic: Za sve postoji 1. put  (Read 1321 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

istuk10 7

• CROPES-ovac od 2011
  • Naj PES: 2011
  • Munchen meine stadt .
Za sve postoji 1. put
« on: May 15, 2011, 12:47:02 »
Pozdrav svima .

Evo kao sto naslov kaze za sve postoji 1.put pa bih ja zelio igrati pes2011 online ,a posto nisam igrao prijasnje verzije online nego u offline modu pa da sad ne trazim bas po forumima sve informacije zelio bih postaviti par pitanja pa ako bi tko bio ljubazan odgovoriti na njih  :help: ?:

1.Gdje mogu kupiti PES2011 original key a da ne kupujem igricu uz to (recimo neki web shop ili nesto )?
2.Dali je moguce igrati na ovom netu ,ali zasad je bezicni net pa cu za dan dva prebacit na zicni pa nezz kako ce tad izgledat ?
3.Dali moram reinstalirati igricu kada kupim original key i dali ju treba crackati ?
4.Kakve patcheve moram instalirati za online i dali moram sredjivati ono KonamiID , GameID i to ?
5.Dali mogu igrati sa PESedit patchom instaliranim online (mislim ako se nemoze igrati online mogu ja igrati patch offline ,a online defaulti kak to vec ide nznm)?

Unaprijed hvala :D  :help: :help: :help:

mariuchi 12

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2011
Re: Za sve postoji 1. put
« Reply #1 on: May 15, 2011, 13:42:09 »
1. http://game.gamesplanet.com/ za 15 funti odlicno..ja sam platija 20 al tek je bilo izaslo..dakle krenes skidat igru i nakon nekog vremena na mail ti posalju ti cd key i mozes onda slobodno prekinit skidanje a i ne moras ako zelis orginal igru posto ti tad nece trebat nikakvi crackovi poslije
2.Ja imam od T-coma isto al brzi paket od 4mbs a upload nam je isti..bezicno sigurno neces moc igrat,zicno vec oces
3.kako oces...bolje skini tu legalnu verziju do kraja
4.moras instalirat official patch 1.03 od konamija..imaju 2 verzije DVD version za instalirat i download (tvoja ako ces skidat sa ovog sajta)..koanmi id i ostalo moras sredit
5. ne znam kakav je taj patch jer ja ne koristim nijedan..ako je sve isto a promjenjeni su samo graficki dodaci onda mozes..a ako nisu ili su neke druge ekipe unutra imat ces dresove cska moskve a igrat ces sa club bruggeom bezveze govorim..

to ti je to