Author Topic: primjedba  (Read 92610 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dmg_ 12

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
Re: primjedba
« Reply #15 on: March 12, 2007, 17:40:27 »
Al kaj točno znači spamati.

Evo primjer - zašto je gore navedeni post izbrisan? Da li je to bio spam? (čini mi se da ti nisi moderator na tom dijelu, ali nije niti bitno, point je u tome da mislim da brišete i potrebne i nepotrebne stvari).
I tako ima iks primjera.
Lockanje nekih topica etc...

Ja osobno mislim da bi, ako netko spama, trebalo PM-om upozoriti tu osobu, a u slučaju da ta user nastavi po starom, tog lika jednostavno trebalo banati jer je preretardiran.
Pod spam svrstavam poruke u: "hahahah", "super!", "bravo" stilu.
A kolko sam vidio u trashu, brišete dosta poruka koje, po meni, nisu zaslužile brisanje.

Velim, možda je problem u meni, ali zbilja mislim da malo prerevno shvaćate te svoje zadatke i prelako klikate na lock topic / delete post gumb.

edit:
primjer
u Poljud topicu se jedan od moderatora (koji je, btw, moderator na DRUGOM podforumu) išao petljati i upozoravati usera da ne posta 2 posta za redom nego da editira. A uopće nije uzeo u obzir to da je taj isti user drugi post napisao dan (ili je čak bilo više dana) nakon prvog posta.
Mislim da je to bio jopes, ali nisam ziher.

To je ta prevelika revnost na koju mislim i pričam.

Uostalom, ako smatrate da ima previše posthuntera i ljudi koji pišu jednoriječne postove samo da bi si podigli postcount - jednostavno ga ukinite iliti zamaskirajte (to su napravili na Gameru) i riješite se takvih derišta :)
« Last Edit: March 12, 2007, 17:44:01 by krpzZy »

BUKI 13

• CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2009
  • T' estimo Barça. Visca el Barça i Visca Catalunya!
« Reply #16 on: March 12, 2007, 17:42:04 »
imas pravo na svoje misljenje,kao sto kazem ja nisam u tom djelu mod

dmg_ 12

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #17 on: March 12, 2007, 17:45:31 »
imas pravo na svoje misljenje,kao sto kazem ja nisam u tom djelu mod

Gledaj, u redu ja di ti nisi mod u tom dijelu.
Kao što vidiš - ja nigdje nisam tebe prozivao :)
Ali, za sad mi iskustva s moderatorima nisu oduševljavajuća, pa sam htio doznati da li je politika foruma i admina takva ili je problem u moderatorima?
Ako je stvar u adminu - prilagodit ću se.
Ako je stvar samo u moderatorima - bunio se budem :))

BUKI 13

• CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2009
  • T' estimo Barça. Visca el Barça i Visca Catalunya!
« Reply #18 on: March 12, 2007, 18:43:15 »
cemu sada to,inace nekima je to da su prvi put modovi.,svatko moze pogrijesiti,modovi su tu da rade red,i slazem se s tobom da je bilo par losih procjena,ali događa se,i admin ce sam odluciti sta ce sa nama

dmg_ 12

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #19 on: March 12, 2007, 19:02:41 »
Ma velim, to uopće ne mora biti vaš problem (odnosno, ne morate vi biti krivi).
Ako i admin želi da se tako obavlja posao (dakle, ako je zadovoljan ovako kako je trenutno) onda se ja nemam kaj buniti.
Ako pak on vama nije dao nikakve odrednice, onda se mogu žaliti :)

Naravno da svatko može pogriješiti, ali je stvar u tome da ovako moderatori userima ne dopuštaju pogreške, a oni smiju brisati što žele i tako griješiti :)

Kao što sam rekao, neka ovo nitko ne shvati kao neki osobni napad nego više kao par... hmm.. savjeta kako bi ovaj forum svima bio bolji :)
Ako je problem samo u meni - np, prilagodit ću se na ovakve zakone.

edit:
evo jasno mi je da se npr obriše ovaj post i upozori ovaj korisnik:
http://www.cropes.org/forum/index.php/topic,1882.msg17728.html#msg17728
jer je ovo očita provokacija i budalaština. Ali briše se dosta totalno drugačijih postova :\
« Last Edit: March 12, 2007, 19:25:19 by krpzZy »

melo 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #20 on: March 12, 2007, 19:10:55 »
potpuno se slazem krpzZy-em, sve postove brisete, pogledajte cro-manager tam modovi upozore zbog spama i to je to a ne ovak, covjece daje nam malo "slobode"  :wink:

jopes 11

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • uni.bacc.ing.traff.
« Reply #21 on: March 12, 2007, 20:42:08 »
Al kaj točno znači spamati.

Evo primjer - zašto je gore navedeni post izbrisan? Da li je to bio spam? (čini mi se da ti nisi moderator na tom dijelu, ali nije niti bitno, point je u tome da mislim da brišete i potrebne i nepotrebne stvari).
I tako ima iks primjera.
Lockanje nekih topica etc...

Ja osobno mislim da bi, ako netko spama, trebalo PM-om upozoriti tu osobu, a u slučaju da ta user nastavi po starom, tog lika jednostavno trebalo banati jer je preretardiran.
Pod spam svrstavam poruke u: "hahahah", "super!", "bravo" stilu.
A kolko sam vidio u trashu, brišete dosta poruka koje, po meni, nisu zaslužile brisanje.

Velim, možda je problem u meni, ali zbilja mislim da malo prerevno shvaćate te svoje zadatke i prelako klikate na lock topic / delete post gumb.

edit:
primjer
u Poljud topicu se jedan od moderatora (koji je, btw, moderator na DRUGOM podforumu) išao petljati i upozoravati usera da ne posta 2 posta za redom nego da editira. A uopće nije uzeo u obzir to da je taj isti user drugi post napisao dan (ili je čak bilo više dana) nakon prvog posta.
Mislim da je to bio jopes, ali nisam ziher.

To je ta prevelika revnost na koju mislim i pričam.

Uostalom, ako smatrate da ima previše posthuntera i ljudi koji pišu jednoriječne postove samo da bi si podigli postcount - jednostavno ga ukinite iliti zamaskirajte (to su napravili na Gameru) i riješite se takvih derišta :)
to nisam bio ja nego germinal a.k.a. mateo...molim te da drugi put provjris pa da nekoga prozivas...procitaj to pa ces vidjeti da sam ja upozorio matea da je covjek na dva razlicita datuma postao,to je isto ucinio i grzzz(mislim i on je upozorio)
« Last Edit: March 12, 2007, 20:54:56 by jopes »

mariuchi 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2011
« Reply #22 on: March 12, 2007, 20:52:31 »
krpzzzy slazem se s tobom sve si rekao onako kako treba,ovi modovi su malo prebahati i to me zivcira jer misle da su face sad kad mogu brisat postove i lockavat topice bez razloga!iako sam ja mod u rubrikama nogomet i sport ja mislim da nisan obrisa 5 postova sve skupa,takoder se slazem sa tobom za ovu temu Korneri u kojom sa ja tija nesto napisat ali gledan ono LOOOCK,nemos virovat bez razloga, PA PUSTITE LJUDE DA MALO DIŠU,ja i ne tribam bit mod,nit iz džepa ni u džep ali bi mi bilo drago da postanen mogu samo rec :
KRPZZY BRAVO MAJSTORE!!!!

jopes 11

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • uni.bacc.ing.traff.
« Reply #23 on: March 12, 2007, 20:58:40 »
ma ne moram niti ja biti...a sa krpzzy-jem se slazem djelomicno...nije bitno u cemu...ja jesam brisao postova i lockao topica jer sam mislio da su nepotrebni ili im nije mjesto tu.a u PES problemi mislim da je bilo 4 teme sa nazivom DKZ-studio gdje je svaki drugi pitao jednu te istu stvar...i jos jednom da svi koji imaju namjeru nekoga optuzivati za nesto.ne samo mene,neka to provjere...nema smisla da se nekoga.pa ni mene, proziva za nesto sto nisam ucinio,dapace ja sa u tom f....slucaju bas kontra reagirao nakon grzzz-a... evo i dokaza za to...
http://www.cropes.org/forum/index.php/topic,703.195.html

Dogma

« Reply #24 on: March 12, 2007, 21:02:17 »
Dajte šta se prepirete ovdje!?!!

mariuchi 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2011
« Reply #25 on: March 12, 2007, 21:09:20 »
ma ne moram niti ja biti...a sa krpzzy-jem se slazem djelomicno...nije bitno u cemu...ja jesam brisao postova i lockao topica jer sam mislio da su nepotrebni ili im nije mjesto tu.a u PES problemi mislim da je bilo 4 teme sa nazivom DKZ-studio gdje je svaki drugi pitao jednu te istu stvar...i jos jednom da svi koji imaju namjeru nekoga optuzivati za nesto.ne samo mene,neka to provjere...nema smisla da se nekoga.pa ni mene, proziva za nesto sto nisam ucinio,dapace ja sa u tom f....slucaju bas kontra reagirao nakon grzzz-a... evo i dokaza za to...
http://www.cropes.org/forum/index.php/topic,703.195.html
ma dobro to jopes ako netko nesto pita ili otvori vec postojecu temu onda se tema locka ili izbrise ali netko otvori temu koje nema na forumu i onda mu ovaj odgovori na neko pitanje koje je on pita i locka temu,ma mislim ono....strava to nema nikakvog smisla cijeli forum bi bija onda lockan kad bi tako modovi radili!

dmg_ 12

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #26 on: March 12, 2007, 21:39:04 »
Jopes
Ispričavam se.
Nisam te mislio proglasiti krivim.
Taj topic sam čitao tjedan dana prije i ti si mi ostao u sjećanju, očito je to bilo zato što si reagirao (i slažem se, bio si potpuno u pravu) pa sam zato i napisao "mislim da je to bio jopes, ali nisam ziher", a dok sam to pisao nisam još imao vremena provjeriti da li je to istina.
Ispalo je da sam fulao ime i zato se ispričavam, ali zato sam i stavio "nisam ziher" dodatak da nebi došlo do ljutnje.

Tebi se ispričavam, nije bilo namjerno.

jopes 11

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • uni.bacc.ing.traff.
« Reply #27 on: March 12, 2007, 21:41:45 »
ok je, samo sam se "branio" od neargumentiranog napada...nhf

dmg_ 12

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #28 on: March 12, 2007, 21:59:17 »
http://www.cropes.org/forum/index.php/topic,1908.0.html

Evo, opet primjer.
Taman pišem post gdje odgovaram kako se Rhino Evaluation verzija može besplatno downloadati i želim napisati još par opcija za modeliranje kad me dočeka zaključan topic i još k tome, ne sasvim točno odgovoren (Dogma, sry, ali nisi u pravu za Rhinoceros).
Pa zakaj se ne možete sudržati od tog lockanja kvragu? Možda bi i grzzzz napisao koji koristan komentar?
Zašto je toliki problem ako topic ostane otvoren? U slučaju spamanja - lockaj. Ovako je tenis dobio nedovoljno točan odgovor :\

Sad fakat ispadam đubre koje samo traži zamjerke, ali smeta me to.. Taman završim s pisanjem posta, stisnem alt+s, a ispadne da je topic lockan. wtf

Dogma

« Reply #29 on: March 12, 2007, 22:00:34 »
http://www.cropes.org/forum/index.php/topic,1908.0.html

Evo, opet primjer.
Taman pišem post gdje odgovaram kako se Rhino Evaluation verzija može besplatno downloadati i želim napisati još par opcija za modeliranje kad me dočeka zaključan topic i još k tome, ne sasvim točno odgovoren (Dogma, sry, ali nisi u pravu za Rhinoceros).
Pa zakaj se ne možete sudržati od tog lockanja kvragu? Možda bi i grzzzz napisao koji koristan komentar?
Zašto je toliki problem ako topic ostane otvoren? U slučaju spamanja - lockaj. Ovako je tenis dobio nedovoljno točan odgovor :\

Sad fakat ispadam đubre koje samo traži zamjerke, ali smeta me to.. Taman završim s pisanjem posta, stisnem alt+s, a ispadne da je topic lockan. wtf
Evo kume sori,sređena je stvar!!!