Author Topic: primjedba  (Read 81014 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

jopes 10

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 6
  • uni.bacc.ing.traff.
primjedba
« on: January 21, 2007, 00:31:55 »
nadam se da nisam dosadan ali sam primjetio na forumu nekih tema koje nisu aktivne od ozujka prosle godine...a vjerojatno ima i nekih koje su neaktivne i duze.pa me zanima zasto moderatori to malo ne rijese...tj da izbrisu teme koje recimo nisu aktivne duze od dva mjeseca...nadam se da mi admini nece zamjeriti jer se svako malo nesto zalim i kritiziram ali ovako forum malo igleda zapusten sto se tice toga...

p.s. kritike su dobronamjerne,no hard feelings

r2csx 19

• *
  • CROPES-ovac od 2005
  • Technical support
Re: primjedba
« Reply #1 on: January 21, 2007, 01:54:58 »
evo za pocetak obrisano je sve starije od 180 dana...

mariuchi 12

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2011
« Reply #2 on: February 06, 2007, 21:36:19 »
evo jedna primjedba, ima tu ljudi koji dosta spamaju ali necu sad govorit koji,ali samo ocu kazat da brisete neke posteve od jedne rici npr.ok,haha, i ja koji put zaspaman ali nema tog clana koji nikad nije pisa neke de*ilne postove samo da bi ima koji post vise,bar obrisete neke posteve koji nemaju veze sa vezon

CRaSH009

« Reply #3 on: February 06, 2007, 21:44:49 »
gle ni moderatori ponekad ne stignu sve pregledati, ako uočiš da se netko ponaša nesukladno sa pravilima foruma, prijavi to nekome od moderatora

Rebel 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 5
« Reply #4 on: February 07, 2007, 21:15:34 »
Moderatori ne stignu sve pogledati?
Na ovom forumu svakih pola dana iznikne novi post,ako se to ne može moderirati,onda ne znam kaj može.
Na podforumu goals4glory,na temi pes 6 golovi ima puno spama,na temi o mijenjanju igrača nisu pobrisani postovi...

mariuchi 12

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #5 on: February 07, 2007, 21:19:14 »
da to sam bas i ja govoria postavite mene za moderatora(ako ocete):haha: jer san cesto na forumu i vidin puno toga pa to su spamovi ono:da ok haha haa ka sta san vec navea  i triba sve to pobrisat

VuXs

« Reply #6 on: February 07, 2007, 22:31:55 »
da se nisi sam predstavio možda...problem je i u tome kaj mene nema zadnjih par dana...
imam problema s tipkovnicom nemogu pisat upozorenja itd...zbog brisanja sam dobio bann pa hladio...
ako iznikne svakih pola dana onda šta pišeš nemoj...
a kad smo kod spamma i skupljanja postova neznam šta da kažem za ova zadnji post...

mariuchi 12

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #7 on: February 08, 2007, 10:29:28 »
pa slobodno ga obrisi ako ti toliko smeta!ja san i sam reka da i ja koji put zaspamam i ocekujen da ce bit post izbrisan kad ono nista a pa sta cu van ja onda.ali vidim da tu svi članovi spamaju jer im to vi dopustate!!!

mariuchi 12

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #8 on: February 25, 2007, 21:35:51 »
napokon ste poceli obavljati svoje duznosti tj.poceli brisati postove i samo tako nastavite

piwotman

« Reply #9 on: March 11, 2007, 13:46:58 »
Neman primjerdbu samo bi se htio ispričat zbog oživjavanja stare teme...
bila je to zafrkancija ali ok...

VuXs

« Reply #10 on: March 11, 2007, 14:13:59 »
dobro nema problema,to je bilo samo upozorenje...ate nemojmo off..ovdje su žalbe

mariuchi 12

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #11 on: March 12, 2007, 10:35:16 »
zasto nisam moga ic na forum jucer navecer?

hendrix 14

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
« Reply #12 on: March 12, 2007, 10:44:38 »
Zato jer je pukao server (potrošnja prometa). Evo sad vidiš da je SVE5...

dmg_ 11

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #13 on: March 12, 2007, 16:57:37 »
Ok.
Ja ne shvaćam ove moderatore.
Znam da ovime riskiram neke kazne i brisanje posta, ali svejedno.

Zašto ste obrisali Stingray-ev post iz topica o HNL patchu? http://www.cropes.org/forum/index.php/topic,1893.msg17664/boardseen.html#new

Prokomentirao je patch, pohvalio Poljud i grafičke elemente, ali je njegov post završio u trashu, dok ste ostavili lošije postove di se likovi prepucavaju. GG moderatori :\

Općenito mi se ova politika koju provode moderatori ne sviđa.
Po meni rade previše editiranja postova, previše lockanja, previše brisanja.

Shvaćam da je bezveze da se iste teme otvaraju po nekoliko puta, ali mislim da zbilja pretjeruju s brisanjem "spama".

Ili primjer, netko je postavio pitanje vezano uz izvođenje kornera ako se ne varam.
U topicu su postana dva različita odgovora, da bi moderator zaključio kako je topic nepotreban (WTF ??????, zašto nepotreban, ne shvaćam) i lockao ga.
I nema veze što su među odgovorima dva potpuno oprečna.

Imho, na forumu ima previše moderatora, a ovi novopostavljeni malo su prerevno shvatili svoje zadaće. Ne znam, možda je problem u meni, možda sam naviknut na "prebahate" forume, ali, zbilja mislim da se ovdje vrši određena vrsta diktature :) Registriran sam na puno različitih foruma, ali čak i na mojem dosadašnjem favoritu po strogoći (cafe.mobil.hr) je situacija malo opuštenija nego ovdje.

My 2 cents.
Ako se netko uvrijedio - pardon.

BUKI 12

• CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2009
  • T' estimo Barça. Visca el Barça i Visca Catalunya!
« Reply #14 on: March 12, 2007, 17:28:48 »
ovak,neki ljudi previse spamaju u djelu gdje sam mod,a za ostale neznam,ako moderator misli da je dobro da obrise,onda nek tak napravi,to je tvoje misljenje i ok,ali ja mislim da moramo tako raditi da nebi ljudi se previse i opustili,i mi ih prije upozorimo,barem ja  i hendrix