Author Topic: deemaz patch kako da ga skinem i gdje ,a kad ga skinem gdje da ga stavim?  (Read 4040 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

zrinkec 10

• CROPES-ovac od 2010
  • Naj PES: 6

nani 13

• *
  • CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 4
  • ℕ4ℕ1
Stavljanje deemaz 4.2 patcha za njubove
« Reply #1 on: June 24, 2010, 13:06:27 »
jesi mogel još duži naslov staviti... :spank: za kaznu 100 puta pročitat OVO

i kaj ti nisam možda ja vec rekel kaj trebaš...
imaš na pes6j forumu upute kako se služiti dkz studiom.... ili samo mozes skinuti onaj gotovi 0_text i kopirati ga u mapu dat u mapi od pes6...

ma zaboravi... idemo ispočetka... pošto sam videl da si se prijavil za online turnir treba ti deemaz 4.2 patch
znači ovak...
1. jednostavno skineš 0_text.afs
2. skopiraš taj 0_text.afs u C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 6\dat i s njim zamijeniš postojeći
3. skineš deemaz full pack
4. otvoriš ga s winrarom i PES6.exe koji je unutra raspakiraš u C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 6 i s njim također zamijeniš onog koji je bio prije

to je najlakši način... jedino ak nemaš flat i ak ti nje problem skinuti ovih 420MB onda je to druga stvar...onda bi trebal jednostavno samo skinuti deemaz full pack, skopirati pes6.exe, i deemaz42.afs preko dkz-a importati u 0_text.afs

ali pošto je to i meni problem sumnjam da ćeš ti to onda uspjet napravit... tako da ti odma velim napravi sve prema prvim uputama i skini ovih 420mb ili se odmah oprosti sa pes6 online  :kava:

teretana555 10

• CROPES-ovac od 2010
  • Naj PES: 2010
evo ekipa da ne bude zabune tu je link za deemaz patch 4.2 verziju... 

http://www.filefront.com/15845311/42patch.rar/

a tu je teutorial kako se instalira... http://www.pes6j.net/forum/index.php?topic=2334.0

evo,sad je sve jasno....nemrete fulat ni da oćete...pozz.    :party2:   :party2:

nani 13

• *
  • CROPES-ovac od 2009
  • ℕ4ℕ1
ali uzmi u obzir da bi korisnici viste/windows 7 mogli imati problema s dkz studiom... i nije to baš najjednostavnije... zahebavati se s tim dkz studiom,  engleskim jezikom i velike su šanse da sve s*ebu...

ja mislim da je puno jednostavnije skinuti dvije datoteke skopirati i zamijeniti... makar je i to nekima komplicirano pa onda neznam kak bi tek preko dkz-a radili...

jer ja imam win7 i ni za živu glavu mi nije htjelo apply patch... vjerojatno zbog administratorskih dozvola u C:\ProgramFiles
zato sam jednostavno skinul 0_text.afs i pes6.exe zamijenil i sve radi ko podmazano...

teretana555 10

• CROPES-ovac od 2010
  • Naj PES: 2010
imaš pravo..ovaj tvoj je lakši način(čak toliko lagan da moraš biti stvarno nooooob da to ne znaš napravit..  :stupid:

rosque 11

• CROPES-ovac od 2009
Al ja imam pes7 i sad bi trebal instalirat deemaz. Senna mi ej objasnio jednom kak da imam obadva.. :)

nani 13

• *
  • CROPES-ovac od 2009
  • ℕ4ℕ1
pretpostavljam da bi se to moglo preko switcha kak je i na desetki na pesedit 3.4 patchu... a sad kak taj switch napraviti neznam
daj onda senna napravi neki quick tutorial ili samo tu objasni jer bi i meni dobro došlo... da malo opet master ligu krešem na šestici... a s ovim deemaz to baš nije neka uživancija

a usput recite jel to samo meni ili i ostalima na deemaz 4.2 patchu ne radi master liga i liga... igra se crasha...

rosque 11

• CROPES-ovac od 2009
otvoriš file sa dkz-on i onda edit ja mislin, apply patch in folder i onda lociraš 0_text i to je to :D

bit će ti malo pomiješani timovi, al nema veze, sve je to za ljude... i meni je sa Shollymom tako :D

Senna reko na jednom forumu. :)

nani 13

• *
  • CROPES-ovac od 2009
  • ℕ4ℕ1
a to bi značilo da se na šestici vjerojatno nemoze sloziti da dva patcha rade istovremeno a da svaki radi perfektno ko da je samo on instaliran...

a pošto si se ti sad zadnji prijavil za turnir instaliraj si deemaz patch prema ovim uputama http://forum.cropes.org/index.php/topic,10550.0.html

a sad tvoj je izbor dal budeš ispočetka friško instaliral pes6 i stavil samo deemaz ili napravil ovak kak senna ima pomiješano

rosque 11

• CROPES-ovac od 2009
Vidio sam tut. Budem kasnije instaliral deemaz.. I pomješano bum imo.. I imam pitanjce.. :D Jel mogu ja instalirat pes6 na drugu particiju i na toj particiji(D) imat deemaz a na C particiji pes7 patch? :D