Author Topic: PES7 patch - WINTER UPDATE  (Read 24248 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

senna 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
Re: PES7 patch - WINTER UPDATE
« Reply #60 on: May 17, 2011, 23:21:38 »
Ako malo bolje pogledaš vidjet ćeš da se linkovi razlikuju...

necko1987 13

• CROPES-ovac od 2007
  • One Love .. One Football !!
« Reply #61 on: May 17, 2011, 23:43:06 »
ee ljudi sry ako smetam samo ako mogu da pitam jel vi znate dali je ovdje na ovom patchu PES7 to PES 6 dozvoljeno igranje rukom il ne msm oceli svirati igranje rukom sudija il ne..posto mi se cini dobar patch a i pro evolution soccer winning eleven 2007 je taj soccer pa ako je na njegovu furku trebalo bi biti uradjeno igranje rukom i da sudija svira...pa ipak da vas pitam jer se vi bolje razumijete!! hvala unaprijed

kapetan_Miki 9

• CROPES-ovac od 2011
« Reply #62 on: May 18, 2011, 00:58:53 »
konačno sam skinuo komplet ovaj patch.

šta reći? jedno 3 puta je bolji od shollym patcha.

sve je nekako dotjeranije, najnoviji dresovi za sve timove (pa i sudije), bolji OF (aktuelniji i precizniji), bolje navijačke pjesme, bolji scoreboardi... sve mi je dosad bolje...

jedino što fali je shollmy gameplay.

DjDarko 12

• CROPES-ovac od 2008
  • SnakE
« Reply #63 on: May 18, 2011, 03:41:48 »
E da pitam nesto. Jesu li u ovom patchu sredjeno da ML pocinje u 2011g kao kod shollymovog patcha ili je ostalo ono da krece iz 2006? Ako se ne varam to su shollym i ekipa sredili u .exe fileu pa moze li se koristiti njihov exe u ovom patchu ukoliko ovdje to nije napravljeno?

Inace cini se da je dobar patch, po meni ima bolji izbor ekipa od shollymovog a i grafika mi se cini ljepsa...

I jos jedno pitanje, posto ne mogu editirati gornji post (zasto ste to iskljucili?), imaju li koji drugi linkovi za stadione? Svi linkovi osim rapidsharea su crknuti, a preko rapidsharea se mora cekati sat vremena izmedju svakog skidanja. To je malo problem kad ima 16 linkova za stadione...
« Last Edit: May 18, 2011, 13:03:18 by senna »

Dražen™ 13

• *
  • CROPES-ovac od 2010
« Reply #64 on: May 18, 2011, 09:08:29 »
pa radi ti megaupload,ja za svaki part oko 3 minute :wink:

a preko rapidshare svki put kad skineš part,isključi vezu pa je ponovo uključi,tako dobiješ novi ip, pa možeš odmah skidati.
samo to je zeznuto jer moraš to ponavljati za svaki part!
« Last Edit: May 18, 2011, 09:39:28 by dražen2 »

DjDarko 12

• CROPES-ovac od 2008
  • SnakE
« Reply #65 on: May 18, 2011, 10:00:32 »
Evo radi megaupload sad, prosli put mi je pisalo da sam dostigao limit...

E znam tu foru sa iskljucivanjem veze, ali problem je sto sam spojen trenutno na otvorenu bezicnu mrezu, tako koliko god puta da se odspojim uvijek cu dobiti isti ip...

Dražen™ 13

• *
  • CROPES-ovac od 2010
« Reply #66 on: May 18, 2011, 10:06:00 »
ne znam ja mislim da nakon 1 gb dostigneš limit na megauploadu,pa i tamo moraš ono napraviti :kava:

e ane se odspojit samo na mrežu,nego isključiti pristup tamo gdje valjda imaš conect-disconect u uređaju
« Last Edit: May 18, 2011, 10:14:48 by dražen2 »

DjDarko 12

• CROPES-ovac od 2008
  • SnakE
« Reply #67 on: May 18, 2011, 10:43:54 »
Treba iskljuciti modem/router, bar sam ja tako radio, a sada bog zna di je router od ove mreze :)
Otisli smo off topic...

ee ljudi sry ako smetam samo ako mogu da pitam jel vi znate dali je ovdje na ovom patchu PES7 to PES 6 dozvoljeno igranje rukom il ne msm oceli svirati igranje rukom sudija il ne..posto mi se cini dobar patch a i pro evolution soccer winning eleven 2007 je taj soccer pa ako je na njegovu furku trebalo bi biti uradjeno igranje rukom i da sudija svira...pa ipak da vas pitam jer se vi bolje razumijete!! hvala unaprijed

Koliko se ja razumijem ovo nema veze za patchevima nego sa igrom, a u igri je napravljeno da se svira ruka, iako su te situacije jako rijetke. Ako grijesim neka me ispravi neko ko bolje zna...

senna 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #68 on: May 18, 2011, 13:08:00 »
djdarko, i ovaj patch ima podešen exe tj. sređenu ML godinu 2011. ;)

A što se tiče tvog pitanja necko1987, to ti nema veze do patcha nego do igre...

kapetan_Miki 9

• CROPES-ovac od 2011
« Reply #69 on: May 18, 2011, 17:18:44 »
@senna

može li se znati koje, odnosno čije stadione si stavio na prvu stranicu? :)

a drugo pitanje, zbog čega imam par duplih stadiona u "stadium" folderu?

kapetan_Miki 9

• CROPES-ovac od 2011
« Reply #70 on: May 18, 2011, 21:13:09 »
@senna

može li se znati koje, odnosno čije stadione si stavio na prvu stranicu? :)

a drugo pitanje, zbog čega imam par duplih stadiona u "stadium" folderu?

EDIT:

senna, postoje određeni problemi sa onim stadium packom koji si stavio za ovaj patch.

a) igra zaledi u formation settingsu kad se izabere bayern munchen na allianz areni. provjerio sam i vidio da imaju dvije allianz arene u stadiums folderu. neki problem ima s tim stadionom, jer čim ga uklonim iz stadiums foldera, ništa ne mrzne.

b) zašto postoje dva city of manchester stadiona?

c) zbog west bromvich albion nema naziv stadiona u ovom stadium packu?

nadam se da ćeš mi pomoći oko ovog.
« Last Edit: May 18, 2011, 23:14:54 by kapetan_Miki »

necko1987 13

• CROPES-ovac od 2007
  • One Love .. One Football !!
« Reply #71 on: May 19, 2011, 13:13:27 »
ahaa hvala Senna a da vas ljudi pitam do cega bi moglo biti.. kliknem na ML i sve namjestim zaberem Real Madrid klub da igram i one ekipe u D1 ligi i samo sto dole kliknem na OK i izbaci me iz igre "Error"...mjenjao sam klubove da vidim jel do njih pa vidim nije.... ???

senna 13

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #72 on: June 09, 2011, 23:10:59 »
Quote from: Loki_;2253416
Ok I made this things for my self but I think to share them if maybe someone is interested. First I updated F-H folders and OF (based on last Ciruzzolo files). I added ALL packs released from January/February untill now, I checked from start Premier, Liga, Serie A and Bundesliga.. added all faces disponible with best version for each player and fixed many appearances and all skin colors, I added new faces also to other teams but not all complete.. there aren't many faces more than Ciruzzolo's pack but Imho quality of a lot of faces is better (thanks to him and to others guys that kept f-h updated before ;)))

There are also new players in OF like Draxler, Montoya.. I added young players that have good faces.

I extracted also db for online with Majin's tool, and updated e_text with new Dj2mello graphics and some my works i did a while ago (HD icons in edit mode and serie a scoreboard)+ fixes competitions logos for online

Here Downloads:

F-H folders: http://www.mirrorcreator.com/files/0MV44KLK/F-H_Pes_7.rar_links

OF: http://www.mirrorcreator.com/files/TUWLXHT6/Pes7_OF.rar_links

E_text + bin for Seria A scoreboard: (put the bin in your 0_text with dkz studio or in Kitserver/dat/0_text.afs folder): http://www.mirrorcreator.com/files/1NPBSEGZ/Pes7_e_text.rar_links + http://www.mirrorcreator.com/files/S6XROUH4/unknow_00597.rar_links

Db Online: (put 0_text.afs folder in Kitserver/dat end replace Pes6.exe with this new one): http://www.mirrorcreator.com/files/KTPU8SLA/Pes_7_online.rar_links

HOW TO PLAY ONLINE: http://www.evo-web.co.uk/forums/showthread.php?t=62451

Later also new i_text for italian users, I think untill next season is enought, waiting you for online matches ;)

kapetan_Miki 9

• CROPES-ovac od 2011
« Reply #73 on: July 01, 2011, 00:34:55 »
ne bih da zvučim noobovski ali ima li neki noviji stadium pack za ovaj patch? dosta stadiona iz ovog packa s prve stranice je out of date.

Dražen™ 13

• *
  • CROPES-ovac od 2010
« Reply #74 on: July 06, 2011, 23:46:06 »
zna li se kad će update patcha za iduću sezonu,inače meni je ovaj patch bolji od sholyma :wink: