Author Topic: majice  (Read 9082 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

josipgotovina 12

• CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 2017
  • PSN ID: josipgotovina
  • "Live Free or Die Hard"
Re: majice
« Reply #30 on: January 12, 2010, 22:38:13 »
nece ako ga se stavi ispod  CROPES ili na srce gdje i je :P   :&   :%

PESoholic 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2011
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #31 on: January 13, 2010, 00:21:30 »
a recimo na torzo samo grb baš ko na nogometnim dresovima a na leđima onaj kompletni natpis CROPES this is our heaven
i definitivno crvena  (22.11.) :lol:

senna 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
« Reply #32 on: January 13, 2010, 00:39:44 »
malo sam skeptičan oko ovoga jer su ovakvi projekti propadali i na forumima sa više aktivnih članova... i starijih ;)

treba se najprije okvirno vidjet koliko bi se komada naručilo i onda raspitat za cijenu... sad sve to ovisi o vrsti majica, je li polo ili obična, ovakva ili onakva... i koliko ima teksta, koliki je, kao i font ;)
mislim da bi onda i logo trebalo napravit u corellu ili šta ja znam kojem programu kao vektor, može li netko odradit to?

ova ideja za majcu iz prvog posta mi je odlična, zada natpis this is our heaven, sprijeda cropes može biti manji (može se i maknit)... a grb umjesto po sredini malo udesno ;)

i ja sam tu ako bude nešto ozbiljno... ali sad ono, da ja šaljem ovako pare roku na račun? hmm

r2csx 17

• *
  • CROPES-ovac od 2005
  • Technical support
« Reply #33 on: January 13, 2010, 01:04:17 »
mene samo muci zasto momak sa -1 bodom ide u sred zime nam srediti majice i još mu frend vlasnik svega toga? da mu je frend jeftin.. nije..

ako je holic za.. mogu mu dati ime tiskare kod koje je ekipa sa jednog foruma narucila vrlo kvalitetne majice sa isto tako vrlo kvalitetnim tiskom (cijena jedne majice je bila valjda 30kn) pa da on preuzme odgovornost na sebe :)
« Last Edit: January 13, 2010, 01:10:00 by sawyer »

roko 10

• CROPES-ovac od 2007
  • izgleda da je pero uteko
« Reply #34 on: January 13, 2010, 11:12:15 »
gazda ima i pravo da te muči jel si u pravu i ti i senna ali:
1) momak s minus bodom: *ebiga mlaaaaaaaaaad je reka bi dena, al Peso ima -7777 :D
2)sri zime, pa nece se odma napravit, polako tek je faza dogovaranja....
3)frend vlasnik, je i znamo se ono od vrtica, i radija san litos u njega i tiskara nije od juce, nemam ti sta dokazivat i odlucija san vako....

kako sam definitivno odlucija radit majice, ja cu prvo napravit sebi majicu(e) na dres i na CRVENU obicnu majicu
stavit cu ss-ove na forum i vidit cemo kako ce bit, ako se odlucite da vam ja to radim il vi zagorci Holic ok...
nije da cu se sad idit i nema me vise na forumu...

PESoholic 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #35 on: January 13, 2010, 19:10:49 »
ako je holic za.. mogu mu dati ime tiskare kod koje je ekipa sa jednog foruma narucila vrlo kvalitetne majice sa isto tako vrlo kvalitetnim tiskom (cijena jedne majice je bila valjda 30kn) pa da on preuzme odgovornost na sebe :)

Ma naprosto mislim da kad ti već imaš sve te podatke nebi bilo moralno od mene da se ja tu išta petljam te u konačnici još preuzimam zasluge iz truda drugih tako da sa veseljem i u potpunosti prepuštam sve faze dogovora, ugovora, nagovora i ostalih detalja bilo kome jer striko holic je puno previše puta probao pokrenut masu stvari pa čak i ovo sa majcama da bi ponovno stao na "nagaznu" i to još k tome na istom "projektu".

Za slučaj da se ikad išta glede ovog u bilo čijoj režiji ostvari ja sam definitivno zainteresiran za prijespomenutih 10ak komada posebno ako će biti crvene.  :twisted:

r2csx 17

• *
  • CROPES-ovac od 2005
  • Technical support
« Reply #36 on: January 13, 2010, 19:17:10 »
djabe meni svi ti podaci kad nisam u zg :P

roko 10

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #37 on: January 14, 2010, 11:31:59 »
ako vi imate nesto protiv momka sa -bodom, ja se slazem da mi to uvalimo Pesi jer bi volija kad vec stopirate da ne stopiramo skroz.....

deo_from_zg 12

• *
  • CROPES-ovac od 2008
« Reply #38 on: January 14, 2010, 11:38:24 »
ne kužim kakvu ulogu igraju ti minus bodovi,ako je neko pokazao dobru volju za nešto s čim bi svi bili zadovoljni,ne kužim zašto mu se ne bi vjerovalo na temelju tog minus boda..

PESoholic 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #39 on: January 14, 2010, 11:47:42 »
Točno tako deo kaj onda ak ima minus bod čovjek je pokazal volju tak da roko ti sebi napravi pa postaj par slikica (neke rasne brinetice sa pripadajućim odjevnim predmetom) pa bum ja ak mi se svidi jednu za probu naručil.
A ujedno bi molio da se momentalno prekine sa tim apelima da se PESi nekaj uvaljuje jer PESo nije momak takvih sklonosti osim ako mi nemate namjeru uvaljat 300€ ili možda neku rasnu brineticu(može i bez prijespomenutog odjevnog predmeta)  ;)

gothic45 10

• CROPES-ovac od 2007
  • Freedom
« Reply #40 on: January 14, 2010, 11:55:54 »
Ja sam zainteresiran a + to što roko živi u Metkoviću a ja u Pločama pa bi se mogli i oči u oči dogovorit. :)

možda neku rasnu brineticu(može i bez prijespomenutog odjevnog predmeta)  ;)

PESek, jadan ti ako ti žena ovo vidi.  :srednji:

PESoholic 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #41 on: January 14, 2010, 12:11:04 »

PESek, jadan ti ako ti žena ovo vidi.  :srednji:

Koja žena  :zbunjen: pa čovječe 29 let, situiran, vlasnik firmice pa to su svi preduvjeti za jedan divan "samački" život ak me kuiš  :twisted:

BTW boss aj ti pošalji te podatke od te firmice pa bu si PESo pogledal neke stvari nevezane uz ove CROPES majčice ;)

roko 10

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #42 on: January 14, 2010, 13:14:41 »
budem ja ovih dana to dao na tiskanje, pa ide ss-ovi, al nemojte se iznenadit ako uleti koja slika neke babe u cropes majici :haha:  :cool2:

senna 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #43 on: January 14, 2010, 14:27:23 »
nije problem u minus bodovima, nego u slanju para roku... :D

roflmaoxd 8

• CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 4
  • Més que un club